Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Vyzkoušejte si zdarma kanál HBO prostřednictvím freeSAT

Všichni zákazníci služby freeSAT si mohou od pátku 31. října do neděle 2. listopadu zcela bezplatně vyzkoušet kanály HBO a HBO HD.

Bezplatné víkendové vysílání nabídne hned několik divácky vysoce atraktivních titulů. Jedním z nejzajímavějších by se měla stát premiéra nového třináctidílného českého seriálu s názvem Až po uši, který pro HBO zpracoval uznávaný režisér Jan Hřebejk. Tento komediálně laděný počin se zaměří na spletitou problematiku partnerských vztahů, sexuálních avantýr či hlubokých životních traumat. V hlavních rolích se můžete těšit na Aňu Geislerovou, Jiřího Havelku, Jitku Čvančarovou, Hynka Čermáka, Annu Polívkovou, Radka Holuba, Janu Kolesárovou, Lenku Krobotovou, Janu Švandovou, Jaromíra Hanzlíka a další.

Velkým lákadlem pro diváky bude bezesporu také hollywoodský trhák Rivalové, za nímž se v režii Rona Howarda skrývá skutečný příběh automobilových závodníků Nikiho Laudy a Jamese Hunta. Dva špičkoví piloti Formule 1 jsou soky nejen na okruzích, ale také v životě. Přestože jsou soupeři, stávají se jeden pro druhého také inspirací. Přes jejich rozdílnost je v životě pojí zvláštní přátelství. Ale rivalita je žene ke stále riskantnějším výkonům. Titul mistra světa totiž může získat jen jeden.

A do třetice všeho dobrého se mohou diváci těšit na lahůdku v podobě seriálu Temný případ. Detektivové Marty Hart (Woody Harrelson) a “Rust” Cohle (Matthew McConaughey) jsou bývalými parťáky, kteří uprostřed devadesátých let působili v oddělení vyšetřování vražd v Luisianě. V roce 2012 z dosud nejasných důvodů podstupují řadu výslechů. Vyšetřovatelé se vyptávají na jejich nejznámější případ – brutální vraždu prostitutky z roku 1995, kterou pravděpodobně spáchal sériový vrah se znepokojivými okultními sklony.

Detailní informace o bezplatné dostupnosti kanálů HBO a HBO HD a pořadech, které budou během zkušební periody vysílány, naleznete zde.

 

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru