Dnes vyšlo 15 článků

Vyzkoušejte si boj se světelným mečem ve hře od Googlu

Nacházíte se na palubě Hvězdného destruktoru a proti vám přichází Stormtroopeři, kteří nemají slitování. Co uděláte?

Přesně do této situace vás postaví nová hra od Googlu s názvem „Lightsaber Escape“. Po celou dobu držíte světlený meč skutečně v ruce, promění se v něj totiž váš telefon.

Ať už jste nový díl Star Wars viděli či ne, určitě jste si všimli toho šílenství v poslední době. Přidal se také Google a vytvořil něco, co nazývá „Chrome Experiment“. Jak jsme ovšem zjistili, ke hře vůbec prohlížeč Chrome nepotřebujete. Máme vyzkoušenou funkčnost v Safari.

Jak to funguje?

Na počítači si otevřte webovou adresu „Lightsaber Escape“. Tam dostanete vygenerovanou vaši URL adresu, kterou musíte zadat do prohlížeče na mobilním telefonu. Tím se telefon spáruje s počítačem a vy budete moci hru ovládat.

Soubor_000

Tohle je váš světelný meč

Jakmile otevřete adresu na mobilu, čeká vás kalibrace zařízení, aby hra věděla, jak snímat pohyby mobilu. Po krátké kalibraci se z vašeho telefonu stává světelný meč. Stačí jím mávat a máte vyhráno.

starwars

Čeká vás rychlý tutoriál, jak se bránit, a pak už si pro vás přijdou Stormtroopeři. S autentickými zvuky, které telefon vydává, se do hry určitě vžijete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru