Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Vývojářům se v Brně daří. FNZ plánuje otevřít dalších 100 pozic

Už pět let nabízí kvalifikovaným IT odborníkům možnost podílet se na vývoji unikátního
systému správy majetku finančních institucí. S novým rokem FNZ znovu plánuje rozšířit své kanceláře v centru Brna. Bude se jednat o dalších 100 míst vhodných nejen pro zkušené profesionály, ale zejména pro studenty a absolventy. 

Mezinárodní společnost, která během posledních deseti let rapidně expandovala, byla založena na Novém Zélandu. Vyvíjí jedinečný online systém správy majetku finančních institucí a Brno si jako místo pro svou další pobočku vybrala v roce 2010. Tehdy začínala s 55 pracovními místy. V průběhu roku 2015 má management v plánu stávající počet zaměstnanců rozšířit na celkem 320, což znamená nárůst o 50%. FNZ se bude soustředit na vývojáře Microsoft technologií a na pozice Test a Business Analyst.

FNZ přijme 100 nováčků

“Je to odvážný plán, ale jsme optimističtí, 90% našich zaměstnanců jsou totiž čerství absolventi.

Brno v tomto ohledu nabízí díky svým univerzitám stabilní dostatek talentů. Právě ctižádostivou a talentovanou pracovní sílu, kterou v Brně nacházíme, vidím jako klíčový prvek našeho úspěchu,” říká Jiří Goliáš, Generální manažer českého vývojového centra FNZ. Vývojové centrum v samotném historickém centru moravské metropole je vůbec největší v rámci celé společnosti. Většina zdejších vývojářů denně komunikuje s kolegy ve vývojových centrech v britském Edinburghu, Bristolu a Londýně. Ti nejlepší zaměstnanci odtud dokonce vyjíždějí na roční výměnné pobyty na Nový Zéland, kde si rozšiřují své profesní a jazykové znalosti. “Je to pro nás možnost je odměnit i motivovat,” shrnuje Goliáš.

 

Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru