Dnes vyšlo 15 článků

Vývojářské centrum Apple je po 8 dnech zase zpět

Vývojářské centrum Apple je po 8 dnech zase zpět

Vývojářské centrum je po více než týdenní přestávce konečně dostupné. Hlavní Developer Center pro iOS, Mac a Safari je zpět, ale Apple teprve postupně obnovuje služby. Některé části webu jako jsou fóra nebo technická podpora stále nejsou funkční.

Apple uvedl, že v době bezpečnostní chyby bylo možné získat jména a emailové adresy vývojářů, ale rozhodně nebyly přístupné žádné údaje o kreditních kartách.

Web pro vývojáře přestal plně fungovat minulý čtvrtek. Apple udělal maximum pro zmírnění následků výpadku. Začátkem tohoto týdne uvolnil nástroj, který zobrazuje aktuální stav a pomůže udržet přehled o tom, na čem asi Apple pracuje.

appleDeveloperCentreUpdateStatus

Apple k celé záležitosti uvedl následující vyjádření:

„Děkujeme za vaši trpělivost, když jsme pracovali na tom, abychom dali naše služby pro vývojáře zpět do online režimu. Certifikáty, profily, software ke stažení a další vývojářské služby jsou již k dispozici. Pokud byste chtěli vidět konkrétní dostupnost systému, navštivte naši stránku, na které je zobrazen aktuální stav.
Pokud během výpadku vypršelo vaše členství, bude prodlouženo a vaše aplikace zůstane na App Store. Máte-li jakékoli další otázky týkající se vašeho účtu, kontaktujte nás.
Děkujeme za vaše chování během doby, kdy jsme se snažili přinést tento důležitý systém zpět do online režimu. Budeme pokračovat, abychom stále pracovali na svém pokroku.“

Zdroje: thenextweb.com, techcrunch.com

Komentáře

Nahoru