Využívejte cenové výhody i u našich sousedů

Doba internetová je doba bez hranic. Tak nějak by se také dalo vysvětlit, že zákazník, který hledá na internetových stránkách službu, jež dokáže splnit jeho představy, není omezován pouze tuzemskými nabídkami. Pro atraktivní a zajímavé nabídky může stejně tak využít i ty, které jsou na internetových stránkách portálů v zahraničí. Ano, ne každý uživatel internetu, který by za normálních okolností hledal příslušnou nabídku na eshopech prakticky kdekoliv na světě, disponuje buď jazykem té které země provozovatele internetu, nebo má obavu, že plně dokáže porozumět nabídce. V takovém případě lze odkázat na webové nabídky, které jsou na internetových serverech u našich nejbližších sousedů, pokud jde o okolní státy. A nejsnazší možnost je mu k dispozici na internetových webech původem ze Slovenska.

Tvorba webů „v zahraničí“

V té souvislosti tedy lze dohledat různé nabídky, které dokážou vyhovět požadavkům českého zákazníka. Příkladem může být cenově výhodná tvorba web stránek. Přestože zadáváte požadavky „do zahraniční“, v mnoha případech se setkáte s příjemným faktem, že se vám náklady, vynaložené na tvorbu například vašeho vlastního eshopu, který vám vytvoří firma zahraniční, ve srovnání s nabídkami tuzemskými, vyplatí. Problém není ani možnost platby a fakturací. U internetu vám nehrozí stav, že by se do nákladů služby ze zahraničí započítávaly i náklady dopravného. Internet má, pokud se člověk zajímá i o nabídky zahraniční, mnohdy výhodu, že sortiment nebo zboží v přepočtu ceny je atraktivnější pro zákazníka, než stejný výrobek s cenou v tuzemské měně.

Nákupy se zárukou

Stejně tak můžete například využít srovnání s nabídkou slovenského prodejce elektroniky a mobilních telefonů MARZO.SK. Mobilní telefony a jiná mobilní zařízení jsou už téměř neodmyslitelnou součástí života mnohých z nás. A protože své mobily měníme za jiné poměrně často, tak i v takovém případě je výhoda, pokud lze vyhlédnutý typ pořídit za příznivější cenu. A díky zárukám s mezinárodní platností, není nutno se bát toho, že přístroj z distribuce v jiné zemi vám značkový servis i v tuzemsku odmítne opravit. Alespoň u renomovaných značek to tak bývá. A další fakt je, že typy zařízení, z nabídek distributora v zahraničí, může mít jiné, vhodnější, vybavení nebo parametry, než model, který je na trhu v tuzemsku.

Jazykové vychytávky

A že jde o jiný jazyk? Přestože je češtině tak blízký? Občas se nějaký ten překladatelský oříšek přeci jen najde. Například v případě hledání náhradních inkoustových náplní do tiskáren se na slovenských internetových nabídkách zaměříte na atramentové kazety. Atrament je slovenský výraz pro inkoust. A tak i na stránkách se zmíněnými atramentovými kazetami naleznete širokou nabídku originálních nebo alternativních inkoustových náplní do rozličných značek tiskáren.

Jak vidno, vybrat atraktivní zboží za příznivou cenu a se zaručenou kvalitou, lze i na jiných, než tuzemských internetových stránkách a eshopech.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru