Tisková zpráva: Výuka jazyků metodou Imitum už má více než dva miliony studentů

Výuka jazyků metodou Imitum už má více než dva miliony studentů

Metoda Imitum už má více než 2 miliony studentů! A jak se anglicky učíte vy?

Nejlépe se anglicky naučíte od rodilých mluvčích, nejjistěji se naučíte metodou, kterou máte stále po ruce. A právě proto si metodu Imitum oblíbily už více než 2 miliony uživatelů po celém světě.

Společnost Euvit, s. r. o. zaznamenala 8. ledna 2013 jubilejního uživatele svých mobilních aplikací – jazykových kurzů metodou Imitum. Už více než 2 miliony uživatelů z celého světa používá kurzy angličtiny a konverzace na cesty pro 23 jazyků.

Euvit – největší český vývojář mobilních aplikací pro výuku jazyků

Obliba kurzů Imitum stále roste. Od léta 2010 byly dostupné kurzy jen přes internet. První aplikaci pro chytré telefony a tablety si zákazníci koupili 15. září 2010. Uběhl rok a půl a počet uživatelů kurzů dosáhl jednoho milionu. Přes dva miliony se počet uživatelů přehoupl za pouhých devět měsíců. Současný trend využívání mobilních technologií a tlak na rychlost vstřebání informací napovídají, že zájem o tento způsob výuky bude mít i nadále vzrůstající tendenci.

„Naše aplikace na výuku jazyků se snažíme neustále vylepšovat a jejich nabídku rozšiřujeme o nové operační systémy. K aplikacím pro přístroje společnosti Apple jsme v roce 2012 přidali aplikace pro operační systémy Android (TM) Windows Phone 7 a Windows 8. Nabídku chceme brzy doplnit také o operační systém Windows Phone 8,“ slibuje jednatel společnosti Radoslav Juřík.

České kurzy pro celý svět

Společnost Euvit, s. r. o. prodává své kurzy po celém světě. Kromě češtiny nabízí také aplikace v angličtině, arabštině, bulharštině, čínštině, dánštině, finštině, francouzštině, hebrejštině, chorvatštině, italštině, japonštině, maďarštině, němčině, nizozemštině, norštině, polštině, portugalštině, ruštině, řečtině, španělštině, švédštině a turečtině. Zatím největším trhem, co do počtu uživatelů jsou rusky mluvící země, Turecko a Čína.

Imitum – imitujte rodilé mluvčí

Metoda Imitum je přirozená a na rozdíl od klasických gramaticko-překladových metod, které se většinou používají ve školách, nevyžaduje žádné biflování. Je to nejefektivnější metoda pro výuku cizích jazyků pro samouky. Studenti využijí až 97 % svých smyslů a logickou paměť – nejúčinnější druh paměti, kdy se informace ukládají v logickém celku (celá věta, příběh). Podobným způsobem se rodný jazyk naučí i malé děti. Děti nejdříve poslouchají, pak napodobují dospělé a nakonec se samy snaží tvořit vlastní slovní spojení a věty.

Všechny e-learningové kurzy metodou Imitum připravili rodilí mluvčí z USA a Velké Británie a studovat je lze buď online na počítači, nebo i bez připojení k internetu na tabletech a chytrých telefonech.

Kontakt:

Pavel Ponížil

https://www.imitum.cz, https://www.anglictina-bez-biflovani.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru