Dnes vyšlo 15 článků

Vytvořte si zásoby: Alza začala prodávat trvanlivé potraviny

Vytvořte si zásoby: Alza začala prodávat trvanlivé potraviny

V době, kdy většina obchodů a služeb stojí před krachem, pokvete byznys e-shopům. Internetový obchod v čele se zeleným nepozemšťanem láká na nákup trvanlivých potravin.

Jedním z největších internetových obchodů je jistě Alza. Nejprve se představila, jako e-shop s elektronikou a postupně svou nabídku rozšiřuje o další sortiment. Největší novinkou v nabízených produktech je jídlo. Alza se dokonale rychle adaptovala na aktuální situaci v Česku potažmo v celém světě. Lidem je doporučeno nosit roušku a příliš nevycházet, když to není nezbytné. Na nákup by měl chodit jeden z rodiny a pro seniory je vymezen čas od 7 do 9. V takovéhle situaci je jasné, že lidí začnou hojně využívat rozvážkovou službu jídla domů a také budou nakupovat na e-shopech.

A co je snaší, než si perfektně nakoupit na e-shopu a nemuset se vystavovat přílišnému riziku nákazy? Alza odpovídá na poptávku nabídkou. Flexibilně již zareagovala při opatřeních na svých výdejnách, kterých je po celém Česku 38. Výdej zboží probíhá bezpečně, přes igelitovou zástěnu a zaměstnanci jsou vybaveni zdravotními pomůckami. Je zřejmé, že Alza dělá pro blaho svých zákazníků a zaměstnanců maximum.

 

A jaké potraviny najdeme v nabídce?

I přes násobné upozornění státu, že potravin bude dostatek a obchody budou stále otevřené, lidé panikaří. Rozpíná se bezdůvodná panika a Češi si doma tvoří obrovské zásoby jídla. Nakupování potravin nekončí a Alza připravila nový způsob, jak si zásoby opatřit. Nejedná se o čerstvé potraviny, ale o trvanlivé. Přesně trvanlivé potraviny, které by neměli chybět v žádné domácností a jsou standardem. Výhodou je, že Alza nabízí maxi balení. Podívejte se sami… těstoviny, mouka, rýže a luštěniny, konzervy, instantní jídla, cereálie.

Snímek obrazovky 2020-03-23 v 11.31.41

Alza je schopna nákup doručit v den, kdy si objednávku vytvoříte, což je stejné, jako byste se vydali do obchodu.

 

Zdroj, foto: Alza.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru