Tisková zpráva: Vytvořte si vlastní webové stránky pro mobilní telefony

Kupte si a vytvořte webové stránky připravené pro zobrazení na mobilních telefonech. Stačí vám k tomu jen váš Android

Díky vůbec první kompletní aplikaci pro Android si můžete snadno, rychle a levně vytvořit vaše vlastní webové stránky

Firma Telnames (https://telnames.com) dnes uvolnila svou aplikaci Telnames Mobile Website Builder, ve verzi pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Prostřednictvím této aplikace si můžete zakoupit své vlastní doménové jméno a následně během několika minut vytvořit webové stránky s podporou zobrazení v mobilních telefonech.

„Aplikace Telnames Mobile Website Builder odstraňuje složitost nákupu a vytváření webových stránek pro mobilní telefony prostřednictvím chytrého telefonu,“ řekl Khashayar Mahdavi, generální ředitel firmy Telnames. „Nyní si můžete, jen s pomocí vašich přihlašovacích údajů do Google Play, vytvořit vlastní webové stránky tak jednoduše, jako když stahujete hru nebo film.“

Žádná jiná aplikace nenabízí tak kompletní řešení a jednoduchost používání, jako aplikace firmy Telnames pro malé podniky a jednotlivce, kteří si chtějí vytvořit webové stránky vhodné pro dnešní podnikání. Aplikaci firmy Telnames již pro vytvoření svých mobilních webových stránek využilo tisíce firem.

Aplikaci Telnames Mobile Website Builder pro tvorbu webových stránek pro mobilní telefony si můžete již nyní zdarma stáhnout jak z e-shopu Google Play Store, tak z e-shopu Apple App Store (pro zařízení s operačním systémem iOS), a to prostřednictvím portálu https://telnamesapps.tel.

O společnosti Telnames – https://www.telnames.tel

Zdroj: Telnames

UPOZORNĚNÍ PRO VYDAVATELE

Kontakt:

Nicky Denovan, Evoked Set – https://evokedset.tel/

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru