Dnes vyšlo 15 článků

Vytvořte si vlastní etiketu na balíček kávy

Vytvořte si vlastní etiketu na balíček kávy

Vzhled a design prodávají, je to první bod, se kterým se zákazník potkává. Proto je důležité, ho nejlépe hned napoprvé zaujmout, aby si následně váš produkt koupil. Řeč je o produktových obalech. Chceme vám představit možnost, nechat si vyrobit svůj vlastní obal na naši výběrovou kávu, s láskou praženou v lázeňském městečku v Luhačovicích.

Pro koho se hodí personalizovaná etiketa na kávě?

Ať už vlastníte kavárnu, firmu nebo jste jen opravdový kávový nadšenec, vlastní etiketu na kávě může mít každý. Dokážeme vám poradit a navrhnout, co by na etiketě mělo být.

Můžete vybírat z černého, bílého nebo stříbrného sáčku na kávu, na který pak nalepíme vámi vytvořenou etiketu. Můžete být kreativní, hrát si se všemi barvami světa a nebo být klasik a minimalista a nechat svou etiketu jednoduchou. Je to celé jen na vás.

K čemu je personalizovaná etiketa dobrá?

Kávu s personalizovaným obalem můžete využít jako vánoční dárek pro své zaměstnance nebo klienty. Hodí se také samozřejmě k významnému výročí vaší firmy či jakékoliv jiné důležité oslavě. Radost se vlastně může rozdávat kdykoliv. Je také důležité, co chcete obalem vyjádřit a zvolit tak vhodnou a odpovídající etiketu.

Personalizovaná etiketa se skvěle hodí pro kavárny. Vytváříme spolupráce s kavárnami, kterým dodáváme zároveň kávu. Zvolte si vlastní etiketu kávy, kterou pak můžete následně prodávat ve své kavárně či espresso baru. Uvidíte, že zákazníci budou nadšení. Kávu si budou moci připravit i doma, případně jí obdarovat někoho blízkého. A vaše logo? To jim bude stále na očích a bude připomínat, že by si přece jen měli zajít na výborně připravené espresso. Na to totiž domácí příprava leckdy nestačí.

Obal jako součást marketingu

Obal produktu je důležitou součástí celého nákupního procesu. Jde téměř o poslední příležitost, jak doopravdy zákazníka zaujmout, aby si produkt koupil. Obal produktu hraje v rozhodovacím procesu významnou psychologickou roli. Obal musí zaujmout nejlépe na první pohled. Oči nakupují. Je tedy důležité a především nutné, se zaměřit na celkový vzhled produktu, který zajišťuje poslední možnost, aby si zákazník věc zakoupil.

Neberte obal pouze jako nutnou součástí, ale pohrajte si s ním. Využijte ho ke svému prospěchu a prodávejte svůj produkt, jak nejvíc to bude možné. Pěkně zpracované obaly, pak zákazníci rádi kupují jako dárek nebo si je dokonce nechávají na uskladnění něčeho dalšího. Tak vaši značku mají stále na očích a věřte, že si pak půjdou výrobek znovu rádi koupit. Důležitost brandu tak hraje velkou roli.

Jak to celé funguje?

U nás v Lázeňské kávě vám připravíme vše na míru, abyste měli všechno podle svých představ. Jak už jsme si řekli, logo a celkový obal hraje důležitou roli v nákupním procesu, tak to podchyťte hned na začátku.

1)   Vyberete si kávu

Jako první si vyberete kávu podle svých představ. Nabízíme kávu z celé zeměkoule. Afrika, Jižní a střední Amerika nebo Asie. Mícháme na míru také různé směsi, které jsou vhodné jak na espresso, tak i třeba pro filtrovanou kávu. Jestli si vůbec nevíte rady a tápete, jakou kávu vybrat, tak se nemusíte bát. Společně určitě něco najdeme, abyste se zavděčili všem.

2)   Personalizovaná etiketa

Teď ten nejdůležitější krok z celého procesu. Vaše vlastní etiketa na balíčku kávy. Pomocí konfigurátoru si naklikáte vaši vysněnou etiketu a nic už vám nebude bránit v cestě o nejkrásnější obal, nad kterým budou vaši zákazníci, klienti, zaměstnanci a vy samotní žasnout!

3)   Dárková krabička

Nabízíme také možnost zabalit kávu do vlastní designové dárkové krabičky. Toto balení doporučujeme využít pro obdarování například na Vánoce nebo jiné významné události. Krabička působí velmi elegantně.

4)   Velikost a obal podle vašich představ

V dalším kroku si navolíte, jaké množství kávy budete chtít. Začínáme již od 100 g, což se hodí jako degustační vzorek. Je ale také možnost větších balení, takže opravdu jen záleží na vás a vašemu záměru, k čemu budete personalizovanou kávu využívat.

Podle vašeho vkusu také vyberete barvu obalu. Ten nabízíme v černé, bílé a stříbrné barvě.

Samé výhody

Na konec už pro vás máme jen samé výhody. K vlastní etiketě od nás dostanete daňově uznatelný doklad, takže jde o vhodný dárek pro vaše firemní partnery, klienty i zaměstnance.

Jsme rychlí! Zvládáme dodání do týdne. Samozřejmě záleží na náročnosti vaší objednávky. Vždy se ale snažíme vám vyjít co nejrychleji vstříc.

Už to skoro máte

Zaujala vás vlastní etiketa na kávě? Jsme tady pro vás. Ozvěte se nám a spolu určitě vymyslíme něco kreativního a jiného, než mají všichni okolo vás. A o to přece jde.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru