Vytvořte si na Instagramu svůj vlastní Mercedes-Benz

K úspěšné reklamě je dnes nejlepší využít sociální sítě. A úplně nejlepší jsou reklamy, které jsou nějakým způsobem interaktivní. Ty totiž skutečně zaujmou. Mercedes-Benz si to vzal opravdu k srdci, u jejich reklamní kampaně se pobavíte.

Mercedes-Benz představil novou třídu GLA 2015, a tak se rozhodl dát o tom velkolepě vědět světu. Ve spolupráci s agenturou Razorfish vytvořil na Instagramu program @GLA_build_your_own. S pomocí několika instagramových profilů si tak můžete vytvořit vlastní SUV.

Proklikáte se ke svému vysněnému modelu

Princip, jakým vytváření vlastního auta funguje, je docela těžké popsat. Nejlépe ho ilustruje výše uvedené video. Jde prakticky o to, že si vždy vyberete jednu fotografii, na ní je označený další účet, na kterém si opět vyberete jednu fotografii, přes který se dostanete na další účet, a tak dále až do té doby, než máte hotové celé auto.

Nejdříve si vyberete z 11 různých barev, pak přijdou na řadu kola, střecha a přední část se značkou.

gla_build_your_own_mercedes_benz

A máte hotovo. Nezbývá nic jiného než si obrázek uložit a jít k nějakému prodejci Mercedes-Benz (a mít trochu peněz…).

Zdroje: We Are Social Media, Benz Insider

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru