Dnes vyšlo 15 článků

Vytvořte příspěvek na Facebooku, který bude viditelný pouze v News Feedu

Sociální síť Facebook v poslední době testuje celou řadu nových funkcí. A jednou z nich je, že uživatelé budou moci vytvářet příspěvky, které se zobrazí v News Feedu a ve výsledcích vyhledávání, ale nezobrazí se v Timeline.

 „Nyní můžete vytvářet příspěvky, které se zobrazí v News Feedu a ve výsledcích vyhledávání. Ale nebudou se zobrazovat na vaší Timeline.“

facebook-newsfeed-posts

Nová funkce u příspěvků, Zdroj: WERSM

Funkce se testuje u několika vybraných uživatelů. Nicméně brzy by mohla být dostupná u všech uživatelů největší sociální sítě. Jedná se o zajímavou funkci, díky které můžete s přáteli sdílet různé příspěvky, aniž by se ukládaly na vaší Timeline.

facebook-your-posts-1024x465

Záložka s příspěvky, Zdroj: WERSM

A pokud tuto funkci použijete, potom se vám všechny příspěvky, které nebudete mít na své Timeline, zobrazí v záložce Vaše příspěvky.

Zdroj / Foto: WERSM

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru