Vytetovaná účtenka z McDonald‘s – reklama nebo vyjádření lásky k fastfoodu?

Dneska si můžete nechat vytetovat kdeco a kdekam. Kreativitě se meze nekladou. A jak to tak vypadá, běžným vzorům za chvíli zřejmě odzvoní. Přichází totiž originálnější věci. Pojďte se inspirovat třeba mladíkem, který si nechal na ruku vytetovat účtenku z McDonald’s.

Norský mladík dokonale ukázal, kam až sahá jeho láska k cheeseburgerům a McFlurries. Osmnáctiletý Stian Ytterdahl si totiž na svou pravou ruku nechal vytetovat účtenku své útraty v McDonald’s.

KVITERING_kam_5380500a

Účtenka za trest

Nebylo to ale jen tak. Za tenhle bizarní obrázek na kůži může prakticky Stianův kamarád, který mu vytýkal, že tráví příliš času s dámami. Tetování mělo být trestem. Stian ale dodává, že vlastně dopadl ještě dobře. Měl totiž na výběr – buď účtenku, nebo panenku Barbie na zadek.

„Jsem teď takový živý billboard. Ale všechno je to jen sranda. Až mi bude 50 nebo 60, už to tak vtipné asi nebude, nicméně je to moje volba.“

Tatér ze studia Sabelink Tattoo uvedl, že to je vůbec nejdivnější tetování, které kdy komu dělal. Navíc se Stiana zepta, zda by nechtěl účtenku zdarma vytetovat i na druhou ruku. Ten souhlasil, takže v pondělí se bude pokračovat.

tattoo

Samozřejmě se také objevily spekulace o tom, že je to celé jen dobře promyšlený marketingový tah McDonald’s. Avšak norský zástupce této společnosti vysvětlil, že s tím nemají vůbec nic společného, ale jsou potěšeni a Stian je podle nich skvělý a věrný zákazník.

„Je vtipné přemýšlet o tom, že mám tetování, které ještě nikdy nikdo přede mnou neměl.“

Ale co tipujete vy? Jak dlouho bude Stian jedinečný, než ho někdo začne napodobovat?

Zdroje: Business Insider, Mirror, fotografie: Rb.no

Komentáře

Nahoru