Dnes vyšlo 1 článků

Vystřídejte hosting za kvalitní hosting

Vystřídejte hosting za kvalitní hosting

Jste jedním z těch, co pro svoje webové stránky vybírají levné, nekvalitní hostingy, či dokonce freehostingy? Chcete mít svoje weby pod střechou skutečných profesionálů, v bezpečí a se skutečně kvalitní podporou 24 hodin denně? V tom případě se zamyslete, proč hostujete na podobných hostingách a nechte si poradit. Náš magazín Vám doporučí jeden velice kvalitní a levný hosting s prvotřídními službami a podporou na icq, emailu, či telefonu. Jelikož i my jsme vybírali ten správný a nejlepší, rozhodli jsme se pro xHosting.cz, který Vám v tomto článku převedu.

Co xHosting.cz nabízí

Základní nabídkou hostingu je klasický webhosting, jehož nabídka obsahuje 3 dané tarify a jeden individuální, kde si můžete sami stanovit parametry Vašeho hostingu a od toho se bude odvíjet i cena. Nejlevnějším tarifem je Basic, který nabízí až 750 MB prostoru za krásných 49 Kč / měsíc. Tarify si můžete prohlédnout zde.

Pro skutečné detailisty je nutno podotknout, že xHosting, jako dnes každý správný hosting, nabízí neomezené množství subdomén, neomezený přenos dat, neomezené množství FTP účtů, vlastní administraci, MySQL, CRON a mnoho dalšího. Všechny tyto možnosti jsou přístupné pro všechny nabízené tarify.

Společnost xHosting však nezůstala jen u klasického webhostingu, nýbrž nabízí i celou řadu nabídek v oblasti serverhousingu, který nabízí již o 990 Kč za měsíc. Všechny tarify automaticky obsahují neomezený přenos dat, dvě IP adresy, neomezené vedení DNS záznamů, 24hodinový přístup do serverovny a samozřejmě příjemnou podporu 24 hodin denně.

Krom těchto dvou odvětví xHosting.cz nabízí i domény a IT služby. Za krásných 210 Kč můžete pořídit .cz doménu, za 370 Kč .sk doménu a 210 Kč .com doménu. Můžete však vybírat i z řady dalších koncovek, které si vyberete na tomto seznamu. Jak již bylo řečeno, xHosting.cz nabízí i různé IT služby, jejichž seznam naleznete znovu na jejich stránkách.

xHosting.cz je společnost nabízející možnost hostování Vašich webových stránek, zakoupení serverů, domén, či využití několika IT služeb. Na českém internetu působí takřka od roku 1994. Oficiálně však byla založena v 2006. Společnost sídlí v Plzni, na náměstí Českých bratří 1.

Naše hodnocení xHostingu

U společnosti xHosting.cz hostujeme několik webových stránek, máme zakoupený server a k tomu i několik klasických webhostingů z příslušných tarifů, většinou dle našeho vlastního přání (tarif Unlimited). Za ty bez mála 2 roky spolupráce jsme společně zažili již mnoho napjatých chvil. Společně s techniky xHostingu jsme pracovali na mnoha problémech s funkčností našich stránek, či přímo s majitelem, či podporou, jsme domlouvali naši budoucnost u xHostingu.

To, že jsme dnes zde s Vámi přičítáme právě jim. Naše finanční prostředky nejsou na začátku našeho tažení do světa IT tak fantastické, abychom si mohli dovolit spravovat podobný portál, jakým eRW.cz je a nevlastnit přitom vlastní server. xHosting.cz nám nabídl speciální nabídku a několikráte nám vyšel vstříc. Nejzajímavější na tom však je fakt, že tento jev se neděje pouze v našem případě, ale i v případě ostatních zákazníků, kteří mají chuť se domluvit a promluvit si o své představě s využíváním služeb xHostingu.cz.

Měli-li bychom Vám doporučit hosting, kde Vás určitě nezklamou a rádi Vám poradí a vyjdou vstříc, doporučíme jen a jedině xHosting.cz. Jelikož ani tento článek není placenou inzercí, či jakkoliv neovlivní naši spolupráci, chci jej jménem eRW.cz věnovat společnosti xHosting.cz, která nám pomáhá již necelé dva roky držet se na českém internetu, mezi Vámi – čtenáři a uživateli.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru