Výstižný song o nových komentářích na YouTube: „F*ck you, Google+“

Není to tak dávno, co jsme psali o změnách v komentářích na YouTube. Tyto změny vyvolaly pořádný ohlas. Mnohou YouTuberů s nimi není spokojeno a někteří to dávají jasně najevo. Patří mezi ně třeba i tato dívka, která jednoduše dává najevo, že se*e na Google+.

Přechod na komentáře pomocí Google+ nemusí být nutně vnímán jako negativní. To, že budete jasněji vidět, co komentují vaši přátelé nebo známé osobnosti, se přece může hodit. Ovšem změny jsou těžké a občas není lehké se s nimi smířit. Přitom stačí jen si zvyknout.

Chce to čas

Vzpomeňme si například na rok 2006. Tehdy měl být na Facebook nasazen nový News Feed a 750 000 lidí (převážně studentů) – tedy téměř 10% uživatelské základny Facebooku proti této funkci protestovalo. Dnes je to jedna z nejoblíbenějších částí internetu a klíč k návykovosti Facebooku.

fuckYouGoogle+

YouTube má svůj vlastní systém komentářů odjakživa. Stal se útočištěm pro rasismus a všechny „hatery“, které baví ponižovat druhé a nadávat jim. Někteří lidé se ale prostě nechtějí přizpůsobit něčemu novému.

Dokonce se již začaly objevovat následující komentáře:

fuckYouGoogle

Ale ať už je váš názor na změny pozitivní nebo negativní, zřejmě všichni musíme uznat, že Emma Blackery ve své písni vyjadřuje aspoň pár zajímavých myšlenek.

Zdroje: The Next Web, TechCrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

  • Ja to beriem pozitívne. Práve že na YouTube bolo rasistických komentárov niekedy až až. Keď človek vystupuje pod vlastným menom, aspoň si dá viac pozor čo napíše do komentárov. A prípadná napádaná osoba má lepšiu možnosť sa brániť.

    • Teď ještě aby všichni vystupovali pod svým jménem, víme jak to chodí na Facebooku ;-)

  • Jakub

    s*at na Googlu zviditelnováním se na Googlu je opravdu zajímavá forma s*aní.

    • Ta slecna se tim zivi :-) Tak jako Google :-)

Nahoru