Dnes vyšlo 15 článků

Vysokoškolský učitel nabízel na Facebooku sepsání bakalářky

Vysokoškolský učitel nabízel na Facebooku sepsání bakalářky

Nějaký ten líný student se najde vždy. A našel vždy. Je to ale jakýsi trend poslední doby, dát si poptávku na napsání eseje/seminárky a třeba i bakalářky on-line. Samozřejmě se zdůrazněním „cena dohodou“, popřípadě rovnou nástřel cenového rozhraní. A pak se najdou i ti druzí, co vám svoje služby nabídnou ještě dříve, než si uvědomíte, že je vůbec potřebujete. Průser je, pokud se jedná rovnou o vysokoškolského učitele.

Ostatně, tak jako v případě Jiřího Zmatlíka, který působil na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Minulý čas je na místě, učitel byl donucen svoje místo na fakultě opustit.

„Nabízím vypracování zápočtových a domácích úkolů na zakázku. Jsem profesionální VŠ pedagog s vědeckou hodností, moje kvalita je základ Vašeho úspěchu u zkoušky. Jsem časově flexibilní, učím i o víkendech.“

Co bylo špatně?

Učitel si svůj podařený inzerát umístil na svůj Facebook i facebookové stránky Fakulty sociálních věd Karlovy univerzity. Na fakt, že je něco v nepořádku, jej upozorňovali již samotní studenti v komentářích pod inzerátem.

SK5883f5_zmatlik

Mimo studenty si však na učitele vyšlápla redaktorka Lidovky.cz. Ta předstírala, že je studentkou a chtěla se s Jiřím Zmatlíkem dohodnout na napsání bakalářské práce. Za hodinu psaní požadoval pětistovku, což odůvodňoval svými tituly.

Vedení fakulty s vypečeným učitelem k 12.1.2014 ukončilo poměr. 

Zdroj:  lidovky.cz, Foto: pixmac, facebook

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru