Dnes vyšlo 15 článků

Vysokoškolačka nabízí reklamu na svém sexy těle

V oblasti marketingu a propagace se fantazie meze nekladou, přičemž spousta společností vsází především na sexismus a nahotu. Už před rokem jsme psali o tom, jak se Burger King ocitl pod palbou kritiky za doslova vyprsenou reklamu. Dokonce v Rusku vznikla speciální služba jménem Tittygram, která zákazníkům nabízí možnost nechat si na hrudník vnadné modelky napsat nějaký reklamní slogan. A česká vysokoškolačka se snaží službu ještě více rozšířit, neboť nabízí celé své tělo (kromě obličeje).

Prostřednictvím webového portálu Stovkomat.cz, kde lidé nabízejí své služby, se rozhodla česká vysokoškolačka nabízet své tělo jako reklamní prostor či prostor pro vzkaz. Za jeden takový vzkaz zaplatíte 150 Kč, ale můžete si přijít na zajímavé slevy. A evidentně, podle komentářů pod službou, jsou zákazníci nadmíru spokojení.

stovkomat

Inzerát na portálu Stovkomat.cz

„Jsem hezká vysokoškolačka, co se ráda ukazuje, a proto vám nabízím svoje sexy tělíčko s vašim textem, kam si jen budete přát, tak napíši a pošlu fotečku (jen bez obličeje). AKCE 2+1 zdarma nebo 3+2 zdarma a nebo 50+40 zdarma,“ zní inzerát na Stovkomat.cz.

komentáře

Komentáře ke službě na Stovkomat.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru