Vyšla nová verze Thunderbird 3.1

Vyšla nová verze Thunderbird 3.1

Desktopový e-mailový klient Thunderbird vydává novou verzi s číselným pořadí  3.1. Nová verze zlepšila stávající funkce a přidala řadu nových, které se nevešly do Thunderbirdu 3.0. Thunderbird 3.1 umožní snadnější přístup z e-mailových klientů Outlook, Outlook Express či Windows Mail. Vývojáři vylepšili podporu IMAP, kde  opravili chyby se složkami a zlepšili práci s přílohou e-mailů (celou přílohu lze uložit pouhým klepnutím).

Další novinkou, kterou nový Thunderbird 3.1 skrývá je nástroj pro filtrování e-mailů. Novou podobu dostal také po stránce vzhledové, kdy využívá motivy Personas. Celkově se zlepšila se stabilita, výkon a snížila se paměťová náročnost.

Štítky: ,

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru