Dnes vyšlo 15 článků

Výrobce pneumatik Nokian Tyres posiluje marketingový tým

Finská společnost Nokian Tyres, která se zabývá výrobou pneumatik, rozšiřuje marketingový tým pro evropský region. V pozici středoevropské manažerky marketingu a komunikace nově působí Pavla Veselá a středoevropské PR manažerky Zuzana Michalová.

Pavla Veselá má na starosti veškerou externí marketingovou komunikaci a supervizi kreativních a digitálních agentur ve středoevropském regionu. Přešla z firmy PwC Česká republika, kde pracovala jako senior marketingová specialistka. Během své kariéry působila také 11 let jako senior account manažerka v agentuře McCann-Erickson. Podílela se na velkých klientech jako Microsoft, MasterCard či L’Oréal Paris.

pavla-vesela

Zdroj: LinkedIn

Zuzana Michalová se stará o veškeré PR aktivity v rámci evropského regionu. Zároveň bude vystupovat v pozici tiskové mluvčí. Před nástupem do společnosti Nokia Tyres působila 13 let v PR agenturách DataConsult a Taktiq, kde měla pod svými křídly významné značky jako Logitech, Kingston, Hartmann-Rico, Nescafé Dolce Gusto či eBay.

zuzana-michalova

Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru