Tisková zpráva: Výrobce kabelové konfekce CiS patří k nejlepším zaměstnavatelům na světě

Výrobce kabelové konfekce CiS patří k   nejlepším zaměstnavatelům na světě

CiS ELECTRONIC GmbH, Krefeld a CiS SYSTEMS s.r.o., Nové Město p.S., https://www.cis.de

tiskovou zprávu vydal Peter M. Wöllner, listopad 2012

Skupina CiS s hlavním sídlem v Krefeldu a výrobními stanovišti v Čechách patří mezi nejlepší zaměstnavatele na světě. Ve výrobních stanovištích v Čechách byl proveden audit WCA (Workplace Conditions Assessment), který potvrdil, že pracovní místa a pracovní podmínky jako bezpečnost práce, mzdy a pracovní doba, stejně jako systém vedení a společenské vedení jsou výrazně nad světovým průměrem.

Na základě toho „Intertek“(auditor) potvrdil, že CiS SYSTEMS s.r.o. se s nejlepším ratingem řadí mezi 6700 do této doby po celém světě auditovaných podniků jakožto nejpříznivější podnik pro své zaměstnance. Průměr doposud auditovaných podniků leží kolem 87 bodů ze 100 možných; v oborech elektroniky a elektrotechnickém průmyslu, mezi které se firma CiS řadí, je průměr 74 bodů. Tím se s 97 získanými body CiS umístil na vedoucí místo.

„Jsem velice potěšen tímto vynikajícím výsledkem auditu od Interteku,“ říká Peter M. Wöllner, majitel a jednatel skupiny CiS. „Je pro mne nutné, aby se naši zaměstnanci dobře cítili, v rodinné firmě pracovali v příjemné atmosféře plné respektu, a abychom skutečně žili naším kodexem chování (Code of Conduct) na všech úrovních. CiS rodina je rámcem pro dobré a důvěryhodné výrobní klima v nejlepším slova smyslu, a není proto divu, že CiS má zaměstnance, kteří zde zůstávají mnoho let. Možná patří k našemu malému tajemství úspěchu to, že zkušenosti zaměstnanců, kteří jsou u nás dlouhá léta, přinášejí kontinuálně další vývoj a zlepšování našich procesů ve všech odděleních.“

CiS patří mezi uznávané výrobce kabelové konfekce, co se týče kvality, rychlosti a spolehlivosti svých služeb vůči zákazníkům. Z pohledu našich zákazníků patří dnes CiS mezi nejlepší na trhu. Zákaznicí si především cení aktivního přínosu k jejich „total cost of ownership“, a tím spolehlivosti jejich produktů. Tuto špičkovou pozici bude CiS i nadále systematicky budovat v oblasti strojírenství, automatizace, medicínské techniky, řídící, měřící a regulační techniky, transportní a dopravní techniky, stejně jako nově v energetické technice a u techniky využívané v oblasti životního prostředí.

Kontakt:

Mgr. Jitka Pikešová

Telefon +420 482 465 515

e-mail: j.pikesova@cis-europe.eu

https://www.cis-europe.eu

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru