Tisková zpráva: Výprodej dedikovaných serverů: Cena klesla pod 600 korun měsíčně

Výprodej dedikovaných serverů: Cena klesla pod 600 korun měsíčně

Společnost Coolhousing zařadila do své nabídky dedikovaných serverů tzv. výprodejové stroje. Jedná se o servery, které z nějakého důvodu zůstaly skladem z běžné nabídky. Cena nejlevnějšího dedikovaného serveru tak klesla pod 600 korun měsíčně.

Každý člověk zběhlý v IT jistě ví, že zakoupené technologie velmi rychle zastarávají. Každý, komu záleží na nákladech, však také ví, že pro splnění většiny běžných úkolů není potřeba mít nejmodernější hardware. Požadovanou práci může pohodlně odvést stroj, který lze pořídit za zlomek nákladů. To je i případ startujícího výprodeje dedikovaných serverů u Coolhousingu.

Ve výprodeji najdete servery, které bez obtíží vyhoví řadě zákazníků a přitom jim neudělají díru do kapsy. Páteř nabídky výprodejových dedikovaných serverů tvoří servery, které se v minulosti nacházely v běžné nabídce dedikovaných serverů, ale které z různých důvodů zůstaly na skladě: Klienti zrušili objednávky, při vyřizování objednávky serveru u dodavatele došlo k nějaké chybě či projekt klienta, který byl na serveru provozován, neplánovaně skončil.

V aktuálním sortimentu výprodejových serverů tak najdete stroje zbrusu nové i krátkodobě používané. Z používaných serverů však nemusíte mít strach. Před dalším pronájmem každý použitý server specialisté společnosti Coolhousing pečlivě vyčistí (fyzicky i softwarově), důkladně prohlédnou a zátěžovými testy otestují bezproblémovou funkčnost jednotlivých komponent. V toto testování společnost Coolhousing vkládá takovou důvěru, že k výprodejovým dedikovaným serverům nabízí bezplatný hardwarový servis po celou dobu čerpání služby, který je běžnou součástí nabídky nových dedikovaných serverů.

Neplaťte zbytečně více, než musíte. Nejen úlohu webového serveru v aktuální nabídce hravě splní například HP Proliant ml310e Gen8 se čtyřjádrovým procesorem Intel Xeon E3-1270V2, 16 GB RAM a dvojicí pevných disků, který pořídíte již za cenu mírně přesahující 2000 korun měsíčně. Pokud kladete důraz na cenu a ekologii provozu a vystačíte si s nižším hrubým výkonem, jistě vás zaujme server s procesorem Intel Atom D510, 4 GB RAM a jedním 320GB diskem, který pořídíte za překvapivě nízkou cenu 597 korun měsíčně. Uvedené ceny jsou konečné, nepřekvapí vás žádnými skrytými náklady.Zahrnují jak pronájem serveru, tak služby serverhousingu.

Pořád si myslíte, že potřebujete nový server? Nabídku dedikovaných serverů společnosti Coolhousing najdete na webu https://www.coolhousing.net/dedikovane-servery.html#sale.

Kontakt

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

e-mail: jiri.dvorak@coolhousing.net

tel: +420 775 310 929

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru