Dnes výpadek Facebooku, světové značky toho využily

Dnes výpadek Facebooku, světové značky toho využily

Možná jste i vy zaznamenali několika hodinový výpadek největší sociální sítě, Facebooku. Nemohli jste přidávat statusy a po odhlášení jste se už nepřihlásili.

Před několika hodinami jste mohli na vlastní kůži pocítit, jaké je to být omezován na Facebooku. Sociální síť dnes zažila výpadek, který obsahoval několik zásadních chyb – nemohli jste přidávat statusy ( objevovalo se chybné hlášení), po odhlášení se nelze přihlásit a dle některých nešli ani přidávat fotografie. Takového výpadky nejsou nic výjimečného. Nicméně tento výpadek je pravděpodobně celosvětový – problémy s FB hlásí uživatelé z celého světa.

Trable zažehnány

Toto omezení bylo velice nepříjemné, ale Facebook pohotově zareagoval a do několika hodin tento „zkrat“ opravili a nyní vše už zcela funguje na sto procent.  Na tuto zprávu během několika minut upozornili řady firem, takže není divu, že Facebook mohl pohotově výpadek napravit.

Reakce velkých firem

Výpadku rychle využilo mnoho velkých značek. Popularitu lze získat i jinak než pomocí drahých televizních reklam či billboardů. Jde to dokonce i levně. Stačí jenom pohotově a vtipně reagovat na aktuální situace. Pár příkladu můžete vidět zde:

Vem svoji Venus žiletku a využi extra času pro sebe.

 

Facebook nefunkční? Snažíme se to napravit…


Nakladatelství Waterstones vám doporučuje přečíst si knihu:

 

A proč si rovnou nedat pivo?

 zdroj: www.cnews.czmashable.com, Autoři: Miroslav Varga, Miroslav Pavelek

cs → en
uncomfortable
příslovce: unpleasantly, nastily

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

  • Já jsem šel s Danem na téměř 3 km procházku.

    • ParDon

      3 km? Hloupej jsi na to dost! Proboha, ty máš novýho psa? Stát ti to dovolil? Nestačí ti, jak jsi vyrychtoval tvýho předchozího psa, když jsi zanedbal jeho zdravotní stav – epilepsii? Snad se novej pes dožije více, než půl roku?

Nahoru