Dnes vyšlo 1 článků

Vylepšený Xbox One s 1 TB diskem a novým ovladačem

Společnost Microsoft oficiálně představila vylepšenou verzi herní konzoly Xbox One, která nabízí interní paměť o velikosti 1 TB. Pro umocnění herního zážitku se inovace dočkal také bezdrátový ovladač, který je opatřen 3,5 mm konektorem pro zapojení sluchátek.

XboxOne_1TBConsole_620

Xbox One 1 TB

Oficiální zpráva od Microsoftu uvádí, že nové konzoly se budou pyšnit matným povrchem. Jejich cena bude 399 dolarů, což je nárůst o 50 dolarů oproti původní verzi s 500 GB.

Ovladač s připojením sluchátek

XboxOne_Controller_620

Ovladač pro Xbox One

Nová verze konzole bude obsahovat bezdrátový ovladač disponující s 3,5 mm konektorem pro připojení sluchátek. Již nemusíte kupovat přídavná zařízení pro připojení sluchátek a mikrofonu od ostatních výrobců na trhu. Konektor se nachází v levé části ovladače. Microsoft implementoval do nastavení konzoly volbu změnu hlasitosti.

Konec aktualizacím firmwaru přes USB

XbxOne_WirelessController_CovertForces_620

Bezdrátové rozhraní ovladače

Nové ovladače pro Xbox One dokonce nabídnou funkci bezdrátové aktualizace firmwaru. Již nemusíte připojovat ovládač k USB portu, budete-li chtít nahrávat nový software. Microsoft dokonce myslel na uživatele, kteří preferují hraní her prostřednictvím PC platformy. Xbox One ovládač je možné napojit také na počítač, notebook či tablet s OS Win 10.

Abyste mohli spárovat bezdrátový ovladač se zařízením, budete potřebovat adaptér Xbox Wireless Adapter for Windows, jehož cena je 24,99 dolarů. Cena za sadu – adaptér a bezdrátový ovladač – je 79,95 dolarů.

Xbox_WirelessAdapterforWindows_620

Adaptér

Zdroj: Xbox.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru