Tisková zpráva: Výkonný HTC Desire 310 s čistým Androidem a HTC BlinkFeed jde do prodeje

Praha, 24. dubna 2014 – Novinka HTC Desire 310, která cílí hlavně na střední třídu, jde od příštího týdne do prodeje i v České republice. Telefon nabízí některé přednosti vlajkových modelů jako HTC BlinkFeed, Video Highlights a výborný výkon, ovšem za cenu základních telefonů. K zakoupení bude v několika barevných variacích a také ve verzi Dual SIM.

HTC Desire 310 je osazen čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,3 GHz a pamětí RAM o velikosti 1 GB. Operačním systémem je Android 4.2 s domovskou obrazovkou HTC BlinkFeed. Telefon si bez problémů poradí s rychlým a responsivním prohlížení webových stránek, zvládá práci s více aplikacemi najednou a nabídne čistý a hladký obraz při sledování videa nebo hraní her. Telefon disponuje pěti megapixelovým hlavním fotoaparátem, který dokáže nahrávat video ve Full HD režimu.

Výhody vlajkového modelu v základu

Uživatelské rozhraní HTC BlinkFeed bylo představeno s HTC One a spolu s uvedením nového HTC One (M8) povýšilo na novou vylepšenou verzi. Umožňuje personální přizpůsobení informačních kanálů a sociálních sítí přímo na domovské obrazovce. Díky HTC BlinkFeed se veškeré aktuality z vybraných tematických okruhů a sociálních sítí jasně a přehledně zobrazují na 4,5 palcovém displeji.

HTC Desire 310 snadno oživí pořízené snímky a videa jako jeho kolegové z nejvyšších tříd. Několika jednoduchými volbami transformuje nejlepší momenty pořízené 5 megapixelovým fotoaparátem do profesionální, až třiceti sekundové videosekvence včetně efektů s hudebním doprovodem.

Barevnost a cena

HTC Desire 310 bude v České republice dostupný od konce dubna u mobilních operátorů, vybraných prodejců elektroniky a v pražské značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí. V případě Single SIM varianty bude možné pořídit HTC Desire 310 v modré, bílé a limitované oranžové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 3.999 Kč. Doporučená cena Dual SIM varianty HTC Desire 310 je 4.499 Kč a k dispozici bude v modrém a bílém provedení.

Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru