Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Výjimečné vlastnosti, které je třeba znát o Honor 10x

Četné pohlcující aplikace jsou stále populárnější, protože elektronická zařízení získávají na popularitě a nadměrné používání mobilních telefonů se ukázalo jako rozšířený a významný problém. V dnešní době se s tímto problémem mohou setkat lidé různého věku. Velcí výrobci mobilních telefonů se navíc pokusili vyvážit používání elektronických přístrojů k tomuto cíli, což se bez námahy podařilo všem našim klientům. Honor 10 x uspokojí každý váš požadavek!

Režim Zen! 

Režim Zen je k dispozici na Honor 10 X. Pokud je telefon v tomto režimu, lze pořizovat pouze hovory, tísňová volání a fotografie. Nedávno uvedená funkce digitálního vyvážení HONOR 10X je podobná režimu Zen, ale umožňuje přizpůsobitelná nastavení. Po povolení digitální rovnováhy můžete nastavit dobu, po kterou lze používat celý telefon, a samostatné doby používání pro jiné aplikace. Navíc vytvořením hesla pro tuto funkci mohou rodiče pomoci malým dětem vytvořit si pozitivní návyk na používání mobilních telefonů.

Honor se stará o své zákazníky 

Pokud znovu otevřete aplikaci po uplynutí doby používání, zobrazí se připomenutí. Pokud aplikaci znovu otevřete po uplynutí doby používání, připomenutí vás vyzve, abyste si udělali přestávku. Zákazníci jej mají samozřejmě možnost využít dalších 15 minut nebo celý den.

Funkce digitálního vyvažování 

Kromě toho stojí za zmínku také to, že funkce digitálního vyvažování Honor 10 x také poskytne komplexní údaje o době používání různých aplikací za aktuálních a posledních 7 dní. To nepochybně usnadňuje vytváření pozitivních návyků při používání elektronických zařízení.

Displej a design

Honor 10 x má IPS LCD a 6,59palcový kapacitní dotykový displej s 16 miliony barev. Displej má rozlišení 1080×2400 pixelů. Displej je stíněn Corning Gorilla Glass 5.

Fotoaparát

Primární fotoaparát je duální fotoaparát s rozlišením 64MP+24MP+8MP+5MP, LED bleskem, HDR a panoramatem. Rozlišení zadní kamery je 2160 pixelů. Jediný 32MP fotoaparát s rozlišením videa 1080p je selfie fotoaparát.

Paměť

Honor 10 x se může pochlubit 8GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm. Externí SD karty, které nejsou nutné, když máte tolik vnitřní paměti, nejsou podporovány.

Baterie

Hlavním problémem pro uživatele může být výdrž baterie. Neodnímatelná Li-Po 4500 mAh baterie napájí Honor 10X a nabízí rychlé nabíjení výkonem 22,5 W. Během dne ji nebudete muset vůbec dobíjet.

Tmavý režim Funkce

Tmavý režim byl zpočátku pouze nápadem pro počítače. Tmavý režim může výrazně snížit únavu a zároveň šetřit energii změnou barvy pozadí celého elektronického zařízení na tmavý tón, typicky černou nebo tmavě šedou.

Soukromí a zabezpečení 

Mezi další funkce HONOR 10X patří trezor a zámek aplikací, které je třeba vzít v úvahu. Informace, včetně fotografií, videí, hudby a dalších souborů, jsou většinou uzamčeny v trezoru. Jakmile je zámek aplikace aktivován, musíte vstoupit.

Sečteno a podtrženo! 

Honor je známý výrobou odolných mobilních zařízení. Ačkoli Honor 10 x bude smartphone střední třídy od firmy, bude stát za vaše peníze a bude brzy dostupný.

Štítky:

Komentáře

Nahoru