Dnes vyšlo 15 článků

Vyhrajte slevu 1000 Kč na lampu do projektoru

Vánoce už jsou za rohem a vánoční dárek je připraven i pro majitele projektorů. Když se na vás usměje štěstí, můžete vyhrát lampu do projektoru o tisíc korun levněji.

E-shop Projektory-lampy.cz si pro své zákazníky letos připravil zajímavou soutěž. Dal jim možnost vyhrát slevu 1000 Kč na projektor. Účast je přitom velice snadná, stačí vyblejsknout svůj projektor a zodpovědět několik otázek.

Co přesně je třeba udělat pro výhru?

Za prvé je nutné vyfotit svůj projektor. Fotka nemusí být zvlášť kvalitní, velikost je dokonce omezená na maximálních 600 kB, ale o to víc můžete zabodovat vlastními nápady. Kreativitě se meze nekladou. Nebojte se ukázat, kde máte projektor postavený / zavěšený, nebo co máte doma za stařičkého dědečka. O to, jaký projektor máte, totiž vůbec nejde.

Rozhodující při výběru výherce budou nejvíce otázky, na které musí soutěžící odpovědět. Jedná se o dotazy týkající se vašeho projektoru a výměny lampy. Je nutné zodpovědět:

  • Kdy jste si projektor koupili?
  • Co vás k tomu vedlo?
  • Jak často ho používáte?
  • Zradil vás už někdy? A pokud ano, při jaké příležitosti?
  • Měnili jste už sami lampu?
  • Jaký máte projektor (výrobce a model)?

Čím originálnější odpověď, tím vyšší šance na výhru. Nebojte se popsat originální důvody, proč jste si pořídili projektor, a jak vás kdy pozlobil.

Poslední věcí, kterou musíte připsat, pokud chcete slevu na lampy do projektorů, je vaše jméno, příjmení a telefonní kontakt. Fotku, odpovědi na otázky a jméno stačí odeslat na e-mail soutez@projektory-lampy.cz. Soutěž probíhá od 24. listopadu do 24. prosince 2015, tři šťastní výherci budou zveřejněni v lednu příštího roku.

projektor

Takhle nějak by mohl vypadat soutěžní příspěvek

Tisícovka není vůbec špatná

Sleva tisíc korun udělá docela hodně. Ceny lamp se běžně pohybují v tisícovkách. Například lampa do projektoru BENQ W1070 vás přijde na 3 700 Kč – se slevou tedy na 2 700 Kč, což je téměř o 30 % levnější. Určitě stojí za to vzít mobil, vyfotit projektor, a zamyslet se nad vtipnými odpověďmi na pár otázek, nemyslíte?

Slevu lze uplatnit na jakoukoliv lampu z nabídky e-shopu www.projektory-lampy.cz. Najdete u nich lampy všech nejprodávanějších výrobců projektorů (Hitachi, Epson, Sanyo, Acer, Benq a další – kompletní přehled najdete na webu, ani by se nám sem nevešel).

Výměny se nemusíte bát

V obchodě lze objednat buď čistě jen lampu, nebo lampu s modulem. V obou případech se nemusíte bát, že byste výměnu nezvládli sami. Na internetu se dá najít spousta návodů a jeden s video instruktáží pro vás připravil i zmiňovaný e-shop. Máte v něm doslova popsané, co dělat, takže to nepochybně zvládne každý, kdo někdy držel v ruce šroubovák. Pak si zase budete doma několik let bez problémů promítat pohádky.

Více informací o probíhající soutěži najdete zde.

Komentáře

Nahoru