Dnes vyšlo 15 článků

Vyhrajte 10 tisíc dolarů v programátorské soutěži o nejlepší web do 10 kB

Tvůrci webových stránek, kteří si potrpí na minimalismu, čistotě a efektivitě, se mohou zapojit do soutěže, kterou vyhlásila společnost Microsoft. V rámci soutěže 10k Apart musí programátor vytvořit zajímavý a poutavý web, jehož celková velikost nepřekročí 10 kB. Odborná porota potom vybere nejlepší díla, přičemž hlavní cenou pro nejlepší web je finanční ohodnocení ve výši 4 000 dolarů. Ale to není vše.

Soutěž vyhlašuje také vítěze v jednotlivých kategoriích, a to za nejlepší design, technické řešení a hlasování veřejnosti. A v každé kategorii můžete získat po 2 000 dolarů. Pokud byste měli natolik originální nápad, který by vyhrál ve všech kategoriích a zároveň hlavní cenu, mohli byste získat až 10 000 dolarů. Microsoft účastníky vyzývá, aby se vrátili k optimalizaci kódu, kdy závisí na každém bytu.

microsoft soutěž

Zdroj: 10k Apart

Abyste měli šanci na výhru, musí se vám webová stránka zobrazovat korektně v internetových prohlížečích Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari. Používat můžete HTML, CSS a JavaScript, ale nesmíte zapomenout na to, že kód webové stránky nesmí být vyšší než 10 kB.

Jestliže si troufáte zúčastnit se této soutěže, můžete se přihlásit do 30. září 2016.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru