Tisková zpráva: Výhodnější nakupování potravin a nápojů

Nechat si zaplatit za nákupy. To je projekt plnapenezenka.cz. Portál přináší nejvýhodnější nakupování v České republice díky principu cashback v největších českých internetových obchodech jako je Mall.cz, Kasa.cz, eProton, a 200 dalších.

Jestliže si tedy zakoupíte na plnapenezenka.cz v obchodem s potravinami a nápoji dostanete část peněz zpět. A to ne ve věrnostních bodech ale přímo na bankovní účet. Je to způsob jak se nakupování na internetu stává ještě levnější. A to vše si vyberete pěkně z pohodlí domova.

Všechny obchody jsou důsledně vybírány. Díky tomu si můžete být jisti nákupem v kvalitních a ověřených obchodech. Vybrat si můžete nejen z obchodů prodávající vína, biopotraviny, kávu a ovoce ale třeba i z nákupních galeriích.

Dalším způsobem jak získat ještě lepší cenu při nákupech na internetu je široká nabídka slevových kódů a kuponu.

V kategorii žhavé akce najdete ještě výhodnější nabídky, které platí jen omezenou dobu.

Jak to funguje?

Získání slevy na plnapenezenka.cz  velice jednoduché. Po přihlášení na portále si vyberete v kategorii obchodů přesně to, co chcete. Prokliknete se na obchod který chcete a pak už jen nakupujete jako obvykle. Systém plné peněženky váš nákup zaznamená a připíše vám částku zpět na váš účet. Ovládání je opravdu intuitivní a snadné.

Registrace i užívání je zdarma bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Zabere vám jen chvilku. Navíc v současné době probíhá akce, kdy dostanete bonus 50 Kč již při registraci. Peníze můžete získat taky za doporučení vašim přátelům.

Plnapenezenka.cz je specializovaný moderní nákupní portál. Svým uživatelům nabízí slevové kupony v mnoha českých obchodech a vrácení peněz na online nákupy.

Komentáře

 • marzipano

  Koupím si zboží za vyšší cenu než jinde a oni mi trochu z těch peněz navíc vrátí. Úžasné. Geniální.

  • PlnaPenezenka.cz

   Pěkný den, díky za komentář, takto to ale nefunguje. Nakupujete za oficiálně uváděné ceny (tedy ne vyšší) v eshopech a z těchto cen získáváte zpět část peněz zpět, tzv. cashback. Platí i pro slevy a akce. Před nákupem přejdete z Plné peněženky do velkých a známých eshopů (Mall, Kasa, Zapakatel, Slevomat, Zoot, eProton a desítky dalších, dohromady více jak 200) a pokud nakoupíte, získáváme za nákupy provizi, o kterou se s Vámi podělíme. Levněji to nejde :-)

   • marzipano

    Dobrý den,
    samozřejmě, že nic proti Vašemu podnikání nenamítám, ale selská logika mi říká, že každý další článek v nekonečném řetězci přeprodejců cenu nakonec zvýší. Takže kde bude zakopaný pes?
    Buď jde o eshopy, které patří k těm dražším, nebo se v jejich rámci jedná o přeceněné zboží, ležáky ap. Anebo jde o zboží, jehož užitná hodnota je malá, a proto potřebuje mohutnou marketingovou masáž.
    Samozřejmě se na Plnoupenezenku lze dívat prostě jako na externí marketingové oddělení zmiňovaných eshopů, které pracuje lépe než jejich vlastní marketing, takže si svou provizi vydělá větším objemem prodejů. Ale pro zákazníka to je zase další klikání, čas navíc, místo jedné účetní operace 2 (3,4?), „zisk“ pofidérní.
    Proč se ten „cashback“ nedá rovnou strhnout z ceny, to je záhadné.

    Trochu to připomíná manýry našich (v kartelu sdružených) telefonních operátorů, kteří své „nabídky“ dělají tak, že člověk dřív umře marností a vyčerpáním, než se v tom vyzná.

    Důvěru nepřidá ani pojmenování, které prvoplánově evokuje zisk a hojnost, jako např Penizehned.cz, Navzdybohaty.cz, Narvanalednicka.cz, nebo Plnapenezenka.cz

    Ještě jednou zdůrazňuji, ze proti Peněžence nic nemám, že žádné podnikání by se nemělo uměle omezovat, ani to tvůrčí, ani to parazitické. Nakonec, různé výkyvy v ekonomické situaci si s různými „přidanými hodnotami“ poradí nejlíp.

 • Monika Valentová

  Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům

  • Dobrý den, pokud chcete do diskuzí vkládat komentáře s odkazy, které vedou na vaše stránky, měly by být aspoň nějak užitečné. Jinak je mažeme a opakující se vkladače „zbytečných komentářů“ dáváme na blacklist :-). Případně si můžete zaplatit reklamu tak, jako to dělají všichni ostatní poctiví inzerenti.

Nahoru