Tisková zpráva: Vyhledávač nábytku FAVI.cz rychle roste, spouští novou kampaň

Vyhledávač nábytku FAVI.cz rychle roste, spouští novou kampaň

Internetový vyhledávač nábytku FAVI.cz v loňském roce zvýšil své tržby o více než 60 procent na téměř půl miliardy korun. Aktuálně operuje v pěti zemích a během letošního roku chtějí jeho majitelé expandovat na další trhy. To bude znamenat i růst obratu, který se pravidelně navyšuje. Růstu podle majitelů společnosti pomáhá zejména díra na trhu – v oblasti agregátorů nábytku nepůsobí žádný jiný velký hráč. Další expanzi má podpořit nová reklamní kampaň.

FAVI.cz dosud kromě České republiky působí i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku. Dalšími cílovými zeměmi jsou Španělsko, Portugalsko, Chorvatsko, Slovinsko a celá Skandinávie. Vyhledávací služba je technologicky složitá, protože nábytek různých výrobců není možné porovnávat podle textové položky, jako je tomu například u elektroniky.

FAVI.cz aktuálně spouští novou reklamní kampaň, jejíž koncept klade důraz nejen na velký výběr všeho druhu nábytku, ale i na styl a emoce, které mají rozličné cílové skupiny spojené se svým domovem. Právě DOMOV a jeho jedinečnost se staly základem celého konceptu. „Cílem nové kampaně je ukázat, že na FAVI.cz si může nábytek vyhledat skutečně každý, bez ohledu na preferovaný styl zařízení interiéru. Toto vše jsme reflektovali jak prostřednictvím čtyř cílových skupin – rodiny s dětmi, mladého páru, staršího páru a single člověka, tak i dalšími produktovými spoty a zobrazením pestré škály nábytku,“uvedla Marie Hejlová, marketingová ředitelka FAVI.

Během dvou dnů byly postaveny 4 plně vybavené pokoje a natočen hlavní imagový spot i 10 produktových spotů, ve kterých se objeví přes 150 kusů nábytku. Režie a produkce se ujala zkušená dvojice Tomáš Kasal a Michal Navrátil z Heroes of Production. To, jak vypadalo samotné natáčení, ukazuje následující video.

„Naším záměrem bylo přiblížit, že dneska už si každý může svůj domov zařídit podle svých představ. V jednom stejném pokoji se ve filmově laděných scénách postupně odehrávají příběhy čtyř různých domovů. Jednotlivé set designy jsou postavené na osobitosti obyvatel a nesou ikonické rysy dané cílové skupiny. Prezentujeme tak různé možnosti vybavení interiéru a s tím i dnešní rozmanitost trhu s nábytkem,“ říká designérka Andrea Fišarová (www.andreafisarova.com).

Vyjma televizního spotu na Nově, Primě, na slovenské TV JOJ, Markíze a dalších kanálech se lidé s kampaní seznámí i na internetu, sociálních sítích nebo YouTube. S offline verzí kampaně se již nyní mohou lidé setkat například ve vozech pražského metra.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru