Dnes vyšlo 1 článků

Vyhledávač levných letenek Kiwi.com otevírá v Praze novou vývojářskou pobočku

Brněnský vyhledávač levných letenek Kiwi.com otevírá další vývojářskou pobočku. Už má po Evropě několik poboček, a to konkrétně ve Splitu, Bělehradě, Bratislavě a Barceloně. Dále unikátní vyhledávač expanduje do Prahy, kde bude působit v prostorech na Andělu. Zároveň hledá nové vývojáře přes Travel Hackathon, kteří budou pracovat na zajímavých aplikacích souvisejících s cestováním.

Hlavním projektem pražské kanceláře je chatbot, což je systém umělé inteligence pro automatizované odbavení rutinních dotazů. Zákaznická podpora by tak získala více prostoru pro řešení komplikovanějších problémů cestujících, kteří si zakoupili levnou letenku přes Kiwi.com.

„Náš chatbot, vyvíjený převážně v Praze, bude na základě vzorových zákaznických dotazů inteligentně identifikovat problémy, které dokáže buďto přímo vyřešit a zákazníkovi odpovědět, nebo jej přesměruje na konkrétního operátora zákaznické podpory,“ vysvětluje Jozef Képesi, CTO Kiwi.com.

Pražská pobočka má k dispozici prozatím neomezený počet míst pro vývojáře, kteří musí umět JavaScript a front-endové i back-endové systémy. Společnost chce schopné vývojáře oslovit na nadcházejícím Travel Hackathonu, což je 24hodinová vývojářská akce pořádaná společností Kiwi.com.

„Akce, jako je tato, jsou pro nás příležitostí, jak poznat a do našeho neustále rostoucího týmu přilákat nové talenty. Právě i náš chatbot je vítězným projektem brněnského hackatonu aj eho autoři již nyní pracují na jeho dalším vývoji na naší pražské kanceláři,“ dodává Képesi.

kiwi_com

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky: , , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru