Dnes vyšlo 15 článků

Vyfoťte si na Instagram bosé nohy a darujte tím boty potřebným

Pátého května bylo výročí obuvnické firmy Toms. Její PR oddělení se ale k významné události postavilo trochu jinak, než je běžné. Místo toho, aby zaplavovali sociální sítě balónky a sladkými dorty, povzbuzují lidi na Instagramu, aby vyfotili bosé nohy. Firma Toms výměnou za to daruje boty dětem, které je potřebují.

Od 5. do 21. května máte možnost sundat boty a udělat tím dobrý skutek. Stačí, když vyfotíte své bosé nohy, fotku umístíte na Instagram a opatříte ji hashtagem #withoutshoes. Za každou takovou fotku daruje Toms nazouvací boty dětem v rozvojových zemích, které je potřebují. Na rozdíl od vás totiž chodí bosé denně.

take_a_pic

Počet darovaných párů bot je ale omezen na hranici jednoho milionu a od každého uživatele se počítá jen jedna fotografie, takže zvedněte zadek, zujte boty a vyfoťte se hned! Celkový počet bot, které Toms daroval, bude oznámen 21. května po skončení humanitární akce.

nohy

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru