Vyfotila na Facebook pejska se zalepenou tlamou, teď ji vyšetřují

Máme tu další případ, který nám ukazuje, že bychom si měli dávat pozor na to, co sdílíme na sociálních sítích. Pokud se rádi chlubíte pikantnostmi ze svého života, raději přemýšlejte, než nahrajete fotku.

Katie Brownová z Floridy minulý týden v pátek nahrála na Facebook fotku svého labradorského retrívra. Jenže nebyla to jen tak nějaká fotka. Chudák pejsek na ní měl zalepenou tlamu lepicí páskou, aby držel jazyk za zuby.

„Přesně tohle se stane, když nebudete zticha!!!“ napsala Katie v titulku k fotce.

shutupj

Lidem se to nelíbilo

Lidem v USA se tahle fotka zdála jako projev krutosti. Během jednoho dne příspěvek nasbíral 200 000 sdílení, dokonce i přátelé Katie kárali za zjevné porušování pravidel Facebooku a za to, jak se chová ke zvířatům. Ona však nadále tvrdila, že přece neudělala nic špatného, a obhajovala se, že to bylo jen na minutu, aby pořád neštěkal.

V současnou chvíli ji vyšetřuje policie. Prý jim volalo mnoho lidí z celého světa, aby nahlásili týrání.

Nicméně z ostatních příspěvků se nezdá, že by Katie zvířatům nějak ubližovala.

nap

Facebooku se fotka zdá v pořádku

Možná víte, že Facebooku můžete nahlásit, když objevíte příspěvek proti jeho pravidlům. Jenže tentokrát to sociální síť zamítla. Fotku si prohlédli a verdikt zní, že žádná pravidla neporušuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru