Vychytaná bunda na cesty. Kickstarter představuje BauBax 2.0

Zapomeňte na neustálé tahání batohů nebo tašek, kdykoli chcete vyrazit na výlet. Kickstarter válcuje cestovní bunda BAUBAX 2.0, která slibuje dostatečný prostor pro vše podstatné, co potřebujete mít při cestování po ruce, a nabízí celou řadu super vychytávek. Ale je opravdu o tolik lepší než běžně dostupné bundy? Názor si udělejte sami.

BUNDA2

Důmyslně rozvržené kapsy schopné pojmout všechny nezbytnosti, ukrytý cestovní polštář, láhev na vodu, otvírák nebo třeba deka. BAUBAX 2.0 vypadá na první pohled jako úplně obyčejná bunda, přesto dokáže schovat mnoho pokladů, které využijete při cestování letadlem či autobusem. Projekt je zatím ve stádiu získávání peněz na výrobu oblečení, do této doby ale stihl nasbírat více než milion amerických dolarů od téměř 6,5 tisíce lidí, kteří si zboží předobjednali za zvýhodněnou cenu.

Dle konceptu a velkého zájmu veřejnosti se zdá, že jde o dokonalý must have kousek pro všechny cestovatele. Nápad je to velmi zajímavý, ale s hodnocením opatrně, verze 2.0 odkazuje k myšlence, že podobný projekt už vznikl. Na Youtube se proto můžete podívat na nejrůznější recenze na předchozí verzi bundy. Kromě kladných názorů se ve videích objevují například i informace o tom, že je bunda příliš těžká a její nošení může být po naplnění kapes ne zrovna dvakrát pohodlné. Je otázkou, jestli se autorům verze 2.0 povedlo vychytat všechny mouchy.

bunda3

Bunda má dvanáct různě rozmístěných kapes, do kterých se vejdou brýle, tablet, power banka, pití, mobil či psací potřeby. Do jejího vybavení patří také rukavice, mazaně schovaná deka, do kapuce zabudovaný cestovní polštář, nafukovací opěrka pod nohy, špunty do uší, maska na oči na spaní, otvírák na lahve s píšťalkou, cestovní láhev, řetízek na klíče a další věci, které byste mohli po cestě potřebovat. Pro bezdrátová sluchátka jsou v horní části bundy k dispozici držáčky, abyste je neztratili ani při náročných outdoorových aktivitách.

Podle časového plánu budou autoři projektu vybírat peníze na internetové platformě Kickstarter až do dubna, následně za obdržené finance odstartují výrobu. Expedice je pak naplánovaná na srpen letošního roku.

Zboží bude dostupné ve čtyřech variantách, dle kterých se také liší jejich výbava. Kromě bundy na způsob větrovky si zájemci mohou objednat také vestu, mikinu nebo bomber. Už teď jsou v popisu projektu dostupné veškeré informace o velikostech, barevných variacích a optimálním teplotním rozmezí, ve kterém je vhodné konkrétní oděv nosit.

Tak co, zaujal nápad na cestovní bundu i vás?

Zdroj text: Kickstarter, zdroj foto: Kickstarter, BauBax

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru