Dnes vyšlo 1 článků

Vybudujte silný hrad v Goodgame Empire

Jestliže patříte mezi milovníky budovatelských strategií, určitě byste neměli minout Goodgame Empire.

Jedná se o hru zasazenou do středověku, která se hraje online ve vašem prohlížeči. Za dva roky od vzniku dokázala nalákat více než 30 milionů hráčů z celého světa. Lokalizace hry je v mnoha jazycích, mezi kterými nechybí ani čeština.

Díky tomu že tato populární strategii běží ve Flashi, získáte hru, kterou si zahrajete z jakéhokoliv počítače. Vždy budete mít svůj účet u sebe. Stačí se jen přihlásit a hrát.

Jak již bylo zmíněno, děj se odehrává ve středověku. Úplně na počátku se stanete majitelem malé tvrze. Tutoriál, který tato hra obsahuje, vás provede úplnými základy. Vyzkoušíte si první útok a pustíte se do vylepšování svého hradu.

Ekonomika vašeho hradu je postavena na hospodaření s artikly, jako jsou především dřevo a kamení nebo jídlo. Dřevo a kamení těžíte pomocí budov z lesů a dolů přímo u svého hradu a jídlo, bez kterého byste nemohli mít armádu, získáte z farmy.

Neobejdete se ani bez zlaťáků které získáváte vybíráním daní od obyvatel. Proto je potřeba mít dost obyvatel.

Tato online hra je zdarma. Existuje však možnost si za reálné peníze nakoupit rubíny, které lze získat i jako odměna za plnění úkolů. Rubíny slouží k nákupu speciálních budov či jednotek nebo k urychlení stavby. Jestliže však nechcete za hru utrácet, nemusíte se bát, že by vaši protivníci, kteří si rubíny nakupují, získali obrovskou výhodu.

Web k této hře, který je kompletně v češtině vám pomůže v hraní díky podrobně propracovanému průvodci hrou. Obsahuje také tipy a triky či dokonce video návody. Jestliže si stále nebudete vědět rady není nic jednoduššího, než napsat na fórum kde vám zkušení hráči rádi poradí.

Komentáře

Nahoru