Vybrali jsme 5 her roku 2013, které si nesmíte nechat ujít

Redakce Objevit.cz  vám přináší nejočekávanější počítačové hry roku 2013.

Grand Theft Auto V

4

Akční hra GTA 5 je v plném rozvoji. Samotná hra nás zavede do Los Santo. Okolní kopce, krajina a pláže nebudou rozhodně ve hře chybět. Jedná se o páté pokračování slavné a velice úspěšné ságy hry Grand Theft Auto. Jde o third person akci. S radostí můžeme říct, že toto pokračování vypadá velice slibně.

Metro : Last Light

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Válečný příběh hry Metra 2033 se odehrává v Rusku. Svět pohltila jaderná válka a jediní přeživší se nacházejí v podzemí metra v Moskvě. Mezi nimi je mladý nezkušený voják Arťom, který bude čelit nejen temnému tunelu, ale také mnohem horším věcem, které by si jen zdaleka mohl představit. Jenže cestou do Polis tento příběh dvacetiletého Arťoma zdaleka nekončí. A dalším navážením na tuto hru je právě Metro: Last Light.

Resident Evil 6

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tomto nejnovějším pokračování celé série se bude mísit akce s hororem, v němž půjde o přežití za každou cenu. Bude se jednat o ten zatím nejambicióznější, nejvíce pohlcující a na zajímavé prvky nejbohatší titul série, který slibuje, že se stane největším zážitkem roku v žánru hororu. Poprvé se v Residentu Evilu 6 spojí hlavní hrdinové Leon a Chris, aby společně čelili hrozbě, která nemá obdoby

Tomb Raider

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velice očekávaná akční hra Tomb Raider se vrací ve zcela novém dobrodružství a provedení. Vývojáři se rozhodli pro úplný restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit dnešní generace. V novém díle se představí krásná, mladá dívka, které se smůla lepí na paty. Nejdříve ztroskotá na pustém ostrově, kde však zjišťuje, že až tak opuštěný ve skutečnosti není. Sledujte zrození Lary Croft. Má jediný cíl a to přežít.

Assassins Creed IV

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový díl Assassins Creed s podtitulem Black Flag přichází. Vše je jina! Zapoměňte na předchozí díly a hrdiny. Přichází jakoby restart celé série. Hra se odehrává v 18. století. Plavte se pod černou vlajkou a zakuste sílu moře a větru. Vžijete se do role mladého průbůojného Brita Edwarda.

Komentáře

Nahoru