Vyberete si? Mobilní domky od designéra Rolls-Royce a Bentley

Vyberete si? Mobilní domky od designéra Rolls-Royce a Bentley

Mobilní minidomky jsou produktem jednoho britského startupu, který se označuje jako Conker Living. Jde o malé a skladné příbytky, které můžete využít jak uznáte za vhodné. Startup vznikl díky bývalému designerovi luxusních automobilek.

Země a prostor k životu není nafukovací. Lidí je na světě čím dál více a prostoru stále méně. Nicméně každý mladý, produktivní člověk touží po vlastnictví domu. Jak tento problém vyřešit? Do povědomí se stále více dostávají firmy, které vyrábí malé, moderní domky, které umořňují plnohodnotný život a přitom nezaberou tolik místa. V takových domcích má veškeré zařízení a nábytek svůj řád, vše je vypočítané na centimetry, aby byl využit každý milimetr prostoru. Výsledky jsou často lepší, než očekávání. V takových obytných buňkách je totiž vážně možné plnohodnotně bydlet.

Snímek obrazovky 2018-08-16 v 10.10.58

Vznikla nová oblast pro designéry a architekty, kterým se odkrývá nové pole působnosti. Jednou z rozmáhajících se firem na mobilní domky je britská firma Conker Living. Tato firma se specializuje na rozšíření příbytku. Nevyrábí celé domky, zaměřuje se spíše na menší příbytky, jako např. chatka, externí kancelář, pokoj pro hosty nebo místnost určená dětem na hraní. A kdo má na svědomí tento moderní design? Je to muž, který je bývalým designérem v luxusních automobilkách Bentley a Rolls-Royce. Jeho jméno je Jag Virdie.
Obytné buňky jsou vyrobeny z hliníku a částečně z plastu. Je v nich plnohodnostná tepelná izolace, takže se v nich dá být po celý rok. Další výhodou je rychlá instalace. V minidomku si můžete ustlat již po jednom dni jeho stavby.

Snímek obrazovky 2018-08-16 v 10.11.17

Při výběru minidomku se nemusíte bát, že by byl něčí kopií. Firma dává zákazníkovi možnost vybrat si z barevných provedení. A že si chcete minidomek pořídit? Připravte si v přepočtu 600 tisíc korun.

Zdroj, text/foto: conkerliving.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru