Vybavení nejen do firemních šaten

Snad každý průmyslový provoz má svou dílnu, kde se zaměstnanci převlékají do pracovního oděvu. Také sportovní a relaxační centra, školy, zdravotnická a kulturní zařízení mají zázemí pro odložení svršků, obuvi a osobních věcí. Tito všichni tedy potřebují šatní nábytek.

Ať už vybavujete kterékoliv ze jmenovaných zařízení nebo šatnu někde úplně jinde, měli byste se soustředit na nabídku české společnosti POLAK CZ. Zlaté české ručičky vám nabídnou dokonalou kvalitu, zařídí dovoz a hlavně se na ně můžete obrátit, kdykoliv budete mít se zakoupenými produkty nějaký problém. A na co se určitě podívat?

Nezbytné je místo na posazení

Málokde lidé jen přijdou, sundají si kabát a z šatny odcházejí. V průmyslových provozech se převlíkají do pracovního i ve sportovním centru si musí obléci cvičební úbor a přezout se. Proto nezapomeňte na šatní lavice. Pohodlnější jsou varianty s opěradlem, nicméně pokud je postavíte ke zdi, lze zakoupit i provedení bez nich. Jestliže si pořídíte rovnou šatní lavice s věšáky, ušetříte.

satni-lavice

Firma POLAK CZ dodává lavice v několika různých šířkách. Konstrukce je celokovová, sedák a případné opěradlo jsou z laminotřískové desky. To je ideální kombinace, která dlouho vydrží a zároveň je praktická.

Nesmí chybět skříně, nejlépe se zámkem

Na většině pracovišť je také potřeba zajistit prostor, kam by si zaměstnanci mohli odkládat své osobní věci, oblečení a boty. Bohatě k tomu postačí kovové skříně s poličkami. Měly by být opatřeny i zámkem, klidně obyčejným visacím.

satni-skrin

Rozmyslete si, zda bude do vašich prostor lepší pořídit jednodveřové, dvoudveřové či třídveřové šatní skříně. Dejte si pozor i na vnitřní uspořádání. Poličky jsou samozřejmost, ale pro ukládání ošacení je daleko lepší, když je ve skříni tyč s háčky, držák na obuv atd.

Nevíte si s výběrem vybavení do šatny rady? Nebojte se kontaktovat odborníky z firmy POLAK CZ. Provedou vás svým sortimentem a pomohou vybrat to nejlepší za skvělé ceny.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru