Otec trolí svou dceru a má dvakrát více sledujících na Instagramu než ona

Chris Martin byl nemile překvapen, když si u jedné z fotek na Instagramu jeho devatenáctileté dcery Cassie přečetl komentář: „Jsi tak sexy!“ Ale místo toho, aby jí dal autoritativní přednášku, jak by udělala většina rodičů, začal ji na sociální síti trolit.

Otcové milují, když si utahují ze svých dětí, nicméně ne každý dokáže zajít tak daleko. Trolit své dítě na internetu před celým světem chce skutečně odvahu. Devětačtyřicetiletý otec nemá problém zesměšnit svou dospívající dceru na Instagramu. Získal spoustu fanoušků.

Chris „Burr“ Martin z Washingtonu se snaží napodobit svou dceru v líčení, oblékání, výrazu v obličeji i postoji. Nebál se dokonce nakreslit si stejné tetování, vyšpulit rty či odhalit pupík.

Když Chris Martin začal se svým plánem, měl 49 sledujících. Ale nyní jich má přes 123 tisíc, což je dvakrát více, než má Cassie.

„Když moje dcera sdílela sexy selfie, místo toho, abych ji zastavil, jsem vymyslel něco lepšího. #dadbod #dadselfie.“

otec01

Zdroj: Instagram

otec02

Zdroj: Instagram

otec03

Zdroj: Instagram

otec04

Zdroj: Instagram

otec05

Zdroj: Instagram

otec06

Zdroj: Instagram

otec07

Zdroj: Instagram

otec08

Zdroj: Instagram

otec09

Zdroj: Instagram

otec10

Zdroj: Instagram

Zdroj: Uni Soul Theory

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru