VTÍPEK: Češi na Facebooku v hokejové náladě!

VTÍPEK: Češi na Facebooku v hokejové náladě!

Dovolte nám Vás vyzvat k menšímu rituálu, srandovní chvilce, prostě jen menšímu vtípku ze strany všech hokejových fanoušků. Mistrovství světa dnes vrcholí a my hrajeme o zlato. Omluvte tento náš článek a připojte k nápadu, který se na Facebooku zrodil. Vložte si i Vy do profilu naši národní vlajku a imaginárně tak podpořme české hokejisty. Na Facebooku se už pár dní nepíše o ničem jiném, doplňme tuto euforii i o trošku barev a věřme společně, že dnešní večer bude ve znamená zlaté horečky!

Píšeme zde o internetu, počítačích, všem možném ze světa IT. Dovolili jsme si přidat i jeden článek z jiného soudku, jelikož zpočátku zazlívaný a ihned zavržený tým České republiky bojuje dnes od 20:30 o zlato na ČT2. Euforie na Facebooku vyvolala desítky a stovky skupin a stránek, ale i zajímavý nápad. Někteří fanoušci oblékají svůj profil do barev naší republiky. Vloží si národní vlaku do svého profilu a tyto dny se v ní prezentují.

Je sice pravda, že hokejistům to nepomůže, ale když se oblékáme do dresů a malujeme si obličeje národními barvami, proč to nezkusit i na Facebooku? Finále je tady! Tak věřme a držme českým hokejistům palce! ČEŠI DOTOHO!

[poll id="37"]

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru