Všimli jste si, že na Facebooku už fungují GIFy?

Pokud máte rádi GIFy na Tumblru nebo WeHearIt, nebo se prostě jen rádi válíte smíchy nad vtipnými pohyblivými obrázky, máme pro vás dobrou zprávu. Před pár dny je začal podporovat také Facebook.

Ať už jste nebo nejste fanoušci pohyblivých obrázků, připravte se na to, že odteď na hlavní stránce občas nějaký uvidíte. Naštěstí se nepřehrávají automaticky, objevuje se na nich velký symbol GIF, a pokud je chcete přehrát, je nutné na ně kliknout. Kliknutím je pak zase zastavíte.

Chcete-li si to vyzkoušet a taky se podělit se svými přáteli o nějaký GIF, stačí si ho někde na internetu vyhledat, zkopírovat jeho URL adresu, vložit na Facebook a počkat, až ho automaticky uploaduje.

It was bound to happen…… GIF are now on Facebook!https://wersm.com/we-had-it-coming-gifs-are-now-working-on-facebook/

Posted by Geoff Desreumaux on Friday, May 29, 2015

Zatím lze GIFy vkládat jen na osobních profilech (a to i do komentářů!), stránky si budou muset na funkci počkat.

Jestliže zatím nikde žádné GIFy nevidíte nebo vám nefungují, buďte trpěliví. Facebook změny svým uživatelům zveřejňuje postupně, takže se brzy dostanou i k vám.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru