Všimli jste si trofejí ve Snapchatu?

V nedávné aktualizaci Snapchatu se objevil Travel Mode, který vám sníží spotřebu dat tím. Snapy přátel se nenačítají automaticky, ale až po klepnutí. Nově také lze do jedné fotky přidat spoustu smajlíků různé velikosti. Ale to není všechno.

Vypadá to, že Snapchat do aplikace tiše přidal ještě jednu funkci. Jmenuje se Trophy Case a nikdo o ní neví. Nebyla ani v seznamu novinek, které si můžete přečíst při každé aktualizaci aplikace. Zřejmě je to proto, že to celé není úplně vyladěné.

Trophy Case (přehled trofejí) najdete, když půjdete na svůj profil a klepnete na šipku nahoru. Zobrazí se vám přehled několika trofejí, které můžete získat. Jenže tady je první háček – trofeje se opakují.

IMG_0719

Na přehled trofejí se dostanete přes šipku z profilu

Každou trofej reprezentovanou smajlíkemj získáte za nějaký splněný úkol. Známé je zatím to, že jedním z úkolů je vyfotit 10 snapů přední kamerou s bleskem.

send-10-snaps

Trofeje se opakují

Byl to jen omyl?

Jenže ve středu přišla další aktualizace, po které Trophy Case úplně zmizel. Vypadá to, že funkci zveřejnili omylem, ještě nebyla hotová. Budeme si muste ještě chvíli počkat. Má někdo z vás tu verzi aplikace, ve které trofeje jsou? A jaké tam vidíte?

Zdroje: BI, Wersm, TNW

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru