Všimli jste si? Gmail má novou přihlašovací stránku!

Všimli jste si? Gmail má novou přihlašovací stránku!

Google testuje novou přihlašovací stránku k Gmailu. Ta nabízí mobilní aplikace pro Android a iOS a také ukazuje velký obrázek Nexus 4 se systémem e-mailové aplikace.

„Užijte si lehkost a jednoduchost Gmailu všude, kam jdete,“ říká zpráva a naráží tak na skutečnost, že smartphone s nainstalovanou Gmail aplikací vám umožní přístup k emailu za všech okolností.

Jak již bylo zmíněno, nová přihlašovací stránka obsahuje dvě tlačítka. Jedno, které vede na Google Play a druhé, které vás zavede do Apple AppStore.

Redesign přihlašovací stránky

Redesign přihlašovací stránky

Zavzpomínejme si

Pokud jste se dnes přihlašovali ke svému účtu, je téměř jisté, že jste již viděli změnu. I já jsem se s ní dnes již setkala, ovšem po odhlášení od Gmailu se mi vrátil vzhled starý. Připomeňme si tedy jen ještě, že dříve Google zobrazoval několik detailů o službě Gmail. Například jste mohli přesně vidět velikost stále narůstajícího volného prostoru, že na Gmailu dobře funguje spam filtr a dozvědět se více o mobilním přístupu k emailu.

Nepřipadá vám občas, že to všechno směřuje ke stejnému cíli? Google má teď vedle přihlašovacího formuláře velkou fotografii podobně jako to má Microsoft u svého Outlook.com. Možná je to ale jen tím, že takové jsou prostě dnešní moderní trendy.

Komentáře

Nahoru