Dnes vyšlo 15 článků

Všechny sociální sítě pohromadě? Proč ne?

Všechny sociální sítě pohromadě? Proč ne?

Novodobý internet je plný sociálních sítí. Denně se bavíme například o největší sociální síti na světě Facebook, vkládáme svoje tweety na Twitter a sledujeme videa na Youtube. Sociální sítě se staly naším denním partnerem na internetu a vkládáme na ně informace, které bychom jinam možná ani nedali. Trávíme na nich volné chvíle a už si ani neuvědomujeme, kolik času jim ve skutečnosti věnujeme. Většina našich přátel je na tom podobně a někdy se dá říci, že smazáním našeho účtu třeba na Facebooku se dostaneme “mimo obraz“.

Jak již bylo řečeno, sociální sítě potkáváme dnes a denně. Stalo se jakousi povinností na nich vlastnit svůj účet. Právě i to je důvod toho, proč bychom si třeba rádi o sociálních sítích popovídali s přáteli, nechali si poradit s jejich funkcemi, či se třeba dozvěděli o zcela nových sítích.

Diskuzní fórum FejsForum.cz nabízí možnost diskuze o mnoha sítích, mezi které patří samozřejmě Facebook, Twitter, u nás méně používané MySpace, LinkedIn, hudební síť Last.fm, dále Google Buzz, ale i zmíněné Youtube a diskuze je možná i jiných a českých sociálních sítích. Fejsforum.cz je fórum zaměřené pouze na diskuzi o sociálních sítích a to z něj činí přehledné místo diskuze pro hráče v poli sociálního internetu.

Stejně jako na podobné partnerské fórum LoveFórum.cz, které je zaměřené na vztahy, je diskuze podmíněna bezplatnou registrací. Ta zabere člověku necelou minutu a nepožaduje žádné ověření na emailu. Během chvilky tedy můžete začít diskutovat a stát se tak uživatelem jednoho z originální fór zaměřených jen na sociální sítě.

Facebook

Uživateli Jirka Rostecký se líbí

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru