Tisková zpráva: Vše, co potřebujete vědět o úžasných chytrých telefonech Honor Magic 4 Pro

Smartphony pronikly do všech aspektů našich životů, od pomoci s prací a připojením až po pomoc lidem při plánování. Ať už máte v úmyslu hrát v živém kasinu nebo si vytvořit vedlejší podnik, je čas pořídit si smartphone. Představením nejlepších mobilních telefonů a předmětů s dlouhou životností pro zlepšení vaší společnosti a života udělal Honor hodně pro to, aby vám usnadnil život. Honor Magic4 je jednou z nejlepších a nejočekávanějších her série Honor. Telefon, který mnoho lidí netrpělivě očekávalo, je Honor Magic 4 Pro, první luxusní vlajková loď společnosti.

Pozoruhodné vlastnosti Honor Magic4 Pro 

Honor Magic 4 Pro je skutečná vlajková loď vytvořená z vysoce kvalitních materiálů a posedlostí dokonalostí designu. S výjimečnou 6,81″ Quad-Curved OLED obrazovkou pro pohlcující zážitek ze sledování a Muse’s Eye, který obsahuje 3 fotografické čočky a 2 senzory pro vysoce kvalitní videa a obrázky, vládne symetrie

Nová mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 8 gen 1

  • 8 GB RAM a také 256 GB fyzické paměti spolu s HONOR OS Turbo X
  • Technologie GPU Turbo X
  • IR senzor a dvojité stereo reproduktory jsou další pozoruhodné funkce, které jsou okamžitě zřejmé.

Výdrž  baterie HONOR Magic4

Pro napájí baterie s kapacitou 4 600 mAh. Podle HONOR bezdrátové nabíjení umožňuje zařízení dosáhnout 50 % nabití za pouhých 15 minut a 100 % za 30 minut.

Jedinečná funkce pro zdraví baterie

Dvě jedinečné funkce HONOR Magic4 Pro vynikají nad konkurencí: 100W drátové a bezdrátové nabíjení HONOR SuperCharge, které využívá speciální funkce 100W kabelového i 100W bezdrátového nabíjení HONOR Magic4 Pro.

Specialita fotoaparátu Honor Magic4 Pro! 

Vysoká úroveň zabezpečení a ochrany je nabízena díky 3D hloubkové kameře (ToF 3D Depth Camera), která využívá 3D biometrii rozpoznávání obličeje. Senzory přední kamery HONOR Magic4 Pro lze použít k odemknutí obrazovky a zabránění jejímu zhasnutí, když ji používáme.

Jedním z nejpodrobnějších a nejkomplexnějších foto a video systémů je HONOR Magic4 Pro, a to jak po hardwarové stránce (kvalitní objektivy a snímače), tak po softwarové stránce (unikátní, špičkové funkce).

Fotografie a videa ve filmové kvalitě

Pomocí technologie HONOR Magic-Log Movie Master a AI Film Effects můžete natáčet filmy ve filmové kvalitě.

Specifikace a funkčnost Honor Magic 4

Pro má vlajkovou loď první generace čipu Snapdragon 8 a výjimečný výkon 5G a Wi-Fi 6. Každopádně na výkonu Honor Magic 4 Pro není co vytknout.

Aktivně síť a GPS

Vhodné pro chat a sociální sítě, ale nejednalo se ani o rušivé, ani o problém, který by způsobil snížení výkonu. Omezením četných procesů používaných ke konci záběru se teplota znatelně snížila.

Cena a dostupnost

Magic 4 Pro je nyní k dispozici ve Velké Británii, Evropě, Asii a dalších regionech. Nejvýznamnějším vyloučením je Severní Amerika, kde si ji nebudete moci koupit. Není to však levné; místo toho základní model s 8GB RAM a 256GB úložištěm stojí 949 GBP/1 099 EUR.

Nechte se inspirovat k nákupu telefonů Honor pomocí funkcí Honor Magic 4 Pro. Jsou dostupné a za rozumnou cenu.

 

 

 

 

Štítky:

Komentáře

Nahoru