Volterman – chytrá peněženka a startup, který získal více než 20 milionů Kč!

Volterman je peněženka, která nadchne každého fanouška nových technologií. Nabízí 5 chytrých funkcí a svému majiteli skutečně usnadní život! Takový je nový startup, který na crowdfundingové platformě Indiegogo získal již více než 20 milionů Kč.

cdyi515kx14ztbmg16h5

V posledních letech se doslova roztrhl pytel se startupy. Díky platformám, kde lidé přispívají na realizaci různých projektů, mohou spatřit světlo světa úžasné produkty, které by jinak skončily pouze na papíře, a to i přesto, že by z nich byl svět nadšený. Skvělým příkladem je například chytrá peněženka Volterman, na kterou už lidé přispěli neuvěřitelných 20 milionů Kč!

5 chytrých funkcí

Peněženka Volterman nabízí hned 5 chytrých funkcí. Je vybavena powerbankou o kapacitě až 5000mAh, bezpečnostním alarmem, systémem GPS, WiFi hotspotem a detekční kamerou.

wzyyld6damu8i4cxws0p

Peněženka, která nabije váš chytrý telefon

Vybitý telefon uprostřed dne je vážně nepříjemná záležitost. Díky peněžence Volterman, už se vám tato nepříjemnost nestane. Kdo by to byl tušil, že by peněženka mohla nabít váš chytrý telefon? Peněženky už zkrátka nemusí sloužit pouze jako pouzdro na peníze.

av1jJhv

Peněženku nebo mobil si už nezapomenete

Díky Bluetooth alarmu už se vám nestane, že byste si zapomněli telefon nebo peněženku doma či kdekoliv jinde. Jakmile se začnete vzdalovat a váš telefon nebude v blízkosti vaší peněženky, budete upozorněni pomocí alarmu.

yRX9aKB

WiFi

Vestavěný WiFi hotspot vám ušetří spoustu peněz za data. Internet od Voltermana je dokonce 3x levnější než internet od klasických operátorů.

1pClw3b

 

Sledování peněženky

Díky GPS systému jsou vaše peníze i důležité doklady opravdu v bezpečí. Sledujte svou peněženku v reálném čase pomocí GPS, ať už jste kdekoliv.

vw2tzwc

Ještě vyšší bezpečnost

A třešničkou na dortu je vestavěný fotoaparát, který vyfotí každého, kdo vaši peněženku otevře v případě, že bude v lost módu (tedy bude nahlášena její ztráta). Obrázek osoby, která peněženku otevřela, vám pak přijde na váš chytrý telefon.volter

Chcete si i vy pořídit tuto chytrou peněženku? Prostřednictvím Indiegogo ji můžete mít už za 147 USD, tedy za 3600 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru