Tisková zpráva: Volejte s COOP Mobilem a užijte si bohatší Vánoce – 2h volání zdarma a pravidelná produktová akce

Vánoce v COOP Mobilu. Zavolejte svým blízkým k vánočním svátkům a vše nejlepší do Nového roku zadarmo! COOP Mobil nabízí zákazníkům 2h volání zdarma, pokud si aktivují novou SIM kartu. Zároveň byla spuštěna další pravidelná nabídka volných minut za nákup vybraných produktů.

Pokud zákazníci aktivují novou SIM kartu od 1.12 – 31. 12. 2014 a nejpozději do konce ledna 2015 dobijí kredit už za 150 Kč, získají zdarma 2h volání do všech sítí v ceníkové ceně 300 Kč! Ideální nabídka jak sdělit všem blízkým přání do Nového roku a zároveň neutrácet za telefonní účet.

Od 1. 12. 2014 – 31. 1. 2015 platí rovněž nová produktová nabídka, kde zákazníci získávají volné minuty za nákup vybraných produktů. Do této akci jsou zapojeny oblíbené značky výrobků: Coca-Cola, Fanta, Sprite, Mattoni, Lay´s, BeBe, Pilsner Urquell a Kozel.

Nově se navíc prodlužuje platnost kreditu při získání volných minut z produktových akcí. Zákazníci tak mohou opravdu volat zdarma a trvale.

Hlavní výhody COOP Mobilu

– Pravidelné akce na volné minuty za nákup vybraných produktů – při získání minut se platnost kreditu prodlužuje

– Při pravidelném nákupu voláte levněji o 20 %.

– Možnost dobíjení kreditu již od 150 Kč.

– Tarifikace 1+1

– Cena hovoru již od 0,96 Kč za minutu.

– Smlouvy bez závazků.

– Přenos čísla zdarma.

Více informací: www.coopmobil.cz

Kontakt pro novináře:

Mgr. Lukáš Němčík

Manažer

Tel: 603 588 330

E-mail: lnemcik@scmsd.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru