Dnes vyšlo 15 článků

Vodafone vám dá 1 GB na měsíc zdarma. Stačí na pobočce nahlásit heslo

Český mobilní operátor Vodafone připravil pro své zákazníky marketingovou akci, v rámci které mohou získat bezplatný měsíční datový balíček. Stačí ve dnech 9. či 10. srpna 2016 navštívit pobočku a pracovníkovi říct, že chcete data zdarma. Poté po vás pracovník bude chtít telefonní číslo a zvláštní heslo, které zní: „Chci je všechny.“

Vodafone chce touto cestou darovat bezplatný datový balíček zdarma všem lovcům Pokémonů, ale samozřejmě data můžete využít i k jiným účelům, nikoliv pouze k hraní mobilní hry Pokémon GO. Nicméně operátor si neodpustil podmínky složité jako u obchodní smlouvy, ze kterých vyplývá, že se nejedná o datový balíček pro všechny.

13876277_10154496220826812_8542413748780481662_n

Zdroj: Facebook

Abyste mohli využít této akce, musíte mít aktivní datový tarif s nastavenou službou Zvětšení datového balíčku. Znamená to, že když vyčerpáte data, potom se internet nezpomalí, ale automaticky si dokoupíte další data za 99 Kč. U tarifů do 499 MB je zvětšení o 250 MB, u tarifů nad 499 MB je zvětšení o 1 GB.

Vodafone nyní poskytuje službu Zvětšení datového balíčku zdarma na jeden měsíců. A pokud tuto službu nemáte aktivní, operátor vám i aktivuje na jeden měsíc a po skončení akce ji deaktivuje.

Zdroj: Vodafone

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru