Vodafone představil nový tarif Red

Vodafone představil nový tarif Red

Tarifová revoluce v Čechách ještě zdaleka nekončí! Zdá se, že se naopak vyostřuje a mobilní operátoři se dál předhánějí v senzačních nabídkách, kterými se na svou stranu snaží přetáhnout nerozhodné zákazníky. Poslední takovou nabídku představil Vodafone.

Situace koncernu Vodafone v poslední době není zrovna uspokojivá, a to zejména kvůli ztrátám dceřinných společností ve Španělsku a Itálii. Další ztráty způsobují takzvané Over The Top (OTT) aplikace, z nichž nejznámější je třeba Skype, iMessage nebo Viber. V Čechách se rozhořela tarifová revoluce, která společnosti také nedá spát.

Vodafone představuje novinku – pozdě, ale přece

Na čtvrteční tiskové konferenci se Vodafone vytasil s novými neomezenými tarify Red. Vodafone je spustil už loni ve Velké Británii a postupně je rozšiřuje i do dalších zemí. Tarif tedy existoval už dříve, než v Čechách vypukla tarifová revoluce, ale Vodafone při jejich přípravě pro ČR jaksi zaspal a předběhla ho Telefónica. Vodafone pak v panice narychlo splácal dva „panické“ tarify, které by nyní měly být tarify Red nahrazeny.

Tarify Red se zaměřují na tři základní body: neomezené  hovory a zprávy do jakékoliv sítě v zemi zákazníka, štědré příděly dat a cloudové služby a zabezpečovací služby pro ochranu a zálohování dat. V Čechách bude série těchto tarifů k dispozici zákazníkům od pondělí 27. května.

Líbí se vám Red?

Noví zákazníci Vodafonu, kteří by měli o některý tarif ze série Red zájem, mohou využít předobjednacího formuláře na stránkách Vodafonu. Žádosti se budou zpracovávat právě od pondělí 27. Stávající zákazníci Vodafonu, kteří by měli zájem o změnu tarifu na Red, musí být trpěliví a vyčkat do pondělka. Pak bude možné tarif změnit v internetové Samoobsluze na stránkách Vodafonu.

Tarif Red ve své základní verzi Start nabízí neomezené volání a SMS v síti Vodafone a k tomu 20 MB dat. To vše za 249 Kč měsíčně. Pokud vám toto nestačí, můžete si předplatit třeba tarif Red Do sítě, který zvětší množství dat na 150 MB za 499 Kč, nebo jednoduše Red s množstvím dat 1,5 GB za 699 Kč.

Jaké názory mají na nové tarify uživatelé?

Komentující bob píše: “A zase naprosto nesmyslné kombinace! Mě by úplně stačil START ale 20MB je naprostý výsměch – tragédie. Naprosto běžným používáním smartphonu “udělám” tak 200MB a to nečumím na žádné weby, videa, FB, jen emaily, počasíčko apod.

Proč to neumožní konfigurovat – data vs volání? Někdo chce jen net někdo chce jen krafat. Tohle co předvedli je k ničemu!”

Martin Prokop: “Psalo se už mnohokrát slevy se nekonají nebo se zlevňuje v minoritním segmentu. Telefony za korunu patří do výprodeje a ani obratem skoro prodat nepůjdou. xlet starý iPhone 4 ( nikoliv 4S) to je terno…. 8-|

Kdosi brblal ve smyslu jak jsme nenažraní. Jak zlevňují a nám to není stále dost. Jenže co zlevňují a zlevňují vůbec, pokud je měsíční TCO je vyšší? Né každý podniká, né každý potřebuje\ využije flat.

Aby se jednalo o ušetření, tedy úsporu nákladů. Musely by měsíční náklady být nižší, nikoliv že dostaneme za ty peníze víc. Protože to nevyužité nijak jinak nezužitkujeme. Zato ušetřené náklady mohu dát do něčeho jiného. Tedy jiné služby, nebo  zboží.”

Celou nabídku tarifů najdete zde: https://www.vodafone.cz/tarify/?promo=HP:hero:red:unknown

Zdroje: https://www.vodafone.cz/tarify/?promo=HP:hero:red:unknown, https://www.lupa.cz/clanky/vodafone-konci-s-nbsp-panickymi-tarify-nahrazuje-je-tarify-red/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss

Komentáře

Nahoru