Vnuk proměnil alespoň na jeden den svého 85letého dědečka na módní ikonu

Ačkoliv v módním světě působí především mladší část populace, 85letý dědeček z Číny vás přesvědčí, že se člověk může stát módní ikonou v jakémkoliv věku. Za proměnou stařečka stojí jeho vnuk, který působí na sociální síti Weibo pod přezdívkou XiaoJeJieXi. Svého dědečka oblékl do různých módních kousků, barevného obleku a nechyběl ani plstěný klobouk.    

Účelem uživatele XiaoJeJieXi nebyla komerční sláva. Muž chtěl svému dědečkovi zpestřit život a vzít ho na výlet po městě. Jakmile fotograf zveřejnil sérii snímků na sociální síti Weibo, obdržel nespočetné množství kladné zpětné vazby. Projekt by nás měl inspirovat k tomu, abychom trávili více času se svými blízkými a dopřáli jim zvláštní okamžiky a zážitky.

stylishgrandfather1

stylishgrandfather3

stylishgrandfather0

stylishgrandfather4

stylishgrandfather5

stylishgrandfather6

stylishgrandfather8

stylishgrandfather9

stylishgrandfather10

stylishgrandfather11

stylishgrandfather12

Zdroj / Foto: My Modern Met

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru