Dnes vyšlo 15 článků

Vltava Labe Media má tři nové tváře z deníku E15

Vydavatelství Vltava Labe Media spojilo redakci tištěné a internetové formy regionálních novin Deník s redakcí Dotyku. V nové koncepci se bude Dotyk soustředit na ekonomická témata, názory a náročnější publicitu. Deník by měl posílit celostátní profil, což plánuje Tomáš Skřivánek, který centrální redakci Deníku a Dotyku vede jako šéfredaktor od listopadu 2016.

Vltava Labe Media svůj tým rozšiřuje, přičemž od února v pozici zástupce šéfredaktora budou působit Stanislav Šulc a Jan Klička. Už v prosinci se jedním ze zástupců stal Martin Kratochvíl.

vltava

Zdroj: Vltava Labe Media

Stanislav Šulc pracoval v bezplatném ekonomickém deníku E15, kde byl také jako zástupce šéfredaktorky. Jan Klička působí v Deníku už několik let, a to jako ekonomický novinář. Martin Kratochvíl byl vedoucí vydání v Deníku. Z ekonomického deníku E15 přešel do vydavatelství také David Vagaday.

Také se objevily nové tváře v centrální redakci, a to konkrétně Veronika Rodriguez, Jiří Janda a Zuzana Zelenková.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru