Dnes vyšlo 15 článků

Vlastníte Škodu nebo Volkswagen? Video ovládájící sociální sítě vás znejistí

Vlastníte Škodu nebo Volkswagen? Video ovládájící sociální sítě vás znejistí

Sociální sítě jsou nyní zahlcené sdíleným videem, na kterém je zachyceno, jak muž šroubovákem oddělává logo z motoru auta značky Škoda. Proč je tím video tak populární? Nikdo nečekal, že se pod logem celosvětové automobilky objeví logo, druhé celosvětové automobilky, Volkswagen. Z tohoto zjištění opravdu nebude mít Škodovka radost.

Snímek obrazovky 2018-04-17 v 17.00.49

Koho by napadlo oddělat logo na motoru nového auta? Moc lidí ne a přesto to někdo udělal. Nikdo by nečekal, že se pod jedním logem bude nacházet druhé, a navíc logo naprosto jiné značky. Automobilky Škoda a Volkswagen patří do jednoho koncernu a netají se tím, že v těchto autech používají obdobné motory. Zároveň některé komponenty, které používají v rozličných modelech jsou stejné. Nicméně fakt, že výrobce logo nevymění, ale pouze přelepí, je vskutku nevšední. Zkrátká logo Škodovky je doslova přelepeno logem Volkswagenu.

Kdo video natočil?

Jistě, že spousta lidí toto video ohodnotí jako dobře natočený a dobře šířený hoax, ale tito lidé se mýlí. Zpočátku se video jevilo jako čínský vtípek, ale nenechalo klidnými další lidi, kteří svůj vůz Škoda chtěli také otestovat, a přesvědčit se na vlastní oči. Pravda je taková, že se tato kamufláš se týkala vozů určených pro Evropu.

Skoda_logo_kryt_motoru_realita_05_800_600

Tento „test“ byl proveden také u nás v České republice. Na motoru Škody Superb TSI se znak VW objevil také. Překvapivé je ale to, že se přelepení znaku týká i aut značky VW. V případě Volkswagenu se jedná o přelepení znaku jeho vylepšenou verzí. Možností je, že se logo na mottorech vytváří automaticky při výrobě a Němci jsou pouze posedlý svou značkou. Nebo vás napadá jiný důvod, proč je znak přelepován?

Zdroj, text/foto: skoda.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru